Trimite

Lăcătuș mecanic și electromecanic - asistență tehnică

Specificații
Numele companiei Terapia

Terapia - SUN PHARMA Company este cea mai mare companie de medicamente generice din Romania .Sun Pharma este a cincea cea mai mare companie de produse generice și specializate din lume și prima companie farmaceutică din India, cu o prezență globală în 65 de piețe și produse comercializate în peste 150 de țări.

Căutăm persoane pentru poziția de ,,Lăcătuș mecanic și electromecanic - asistență tehnică , care să îndeplinească cerințele noastre.

BENEFICII:

Tichete de masa in valoare de 30 lei zi,

Al 13 lea salariu,

Bonus de weekend,

Bonus de Performanta lunar si anual,

Premiu de vacanta 1000 lei,

Transport asigurat in Cluj Napoca

CERINŢE:

Studii medii : calificare lacatus mecanic sau electromecanic

Avantaj minim 1 an experienta pe un post similar in industrie

Cunoştinţe temeinice în domeniul mecanic, pneumatic si hidraulic

Avantaj: să cunoască tehnologiile de fabricaţie ale produselor farmaceutice,

instalaţiile, utilajele şi aparatura de măsură şi control folosite în industria produselor farmaceutice

SARCINI ȘI RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

Participă si asigură asistenţa tehnică la efectuarea lucrărilor de întreţinere şi

reparaţii a masinilor, a utilajelor, instalaţiilor şi echipamentelor din cadrul secţiei: Produse Solide Orale si din societate;

Răspunde de asigurarea întreţinerii şi reparaţiilor utilajelor, lucrărilor diverse cu caracter

mecanic din Secţia Produse Solide Orale;

Răspunde de activitatea de întreţinere, schimbare seturi pe produs, reparaţii, intervenţii,

exploatare şi supraveghere a echipamentelor;

Repară echipamentele hidraulice, pneumatice, mecanice în cazul apariţiei unor defecte

accidentale la utilaje;

Are obligaţia să asigure realizarea ritmică şi la termen a programului de reparaţii şi lucrări din sectorul său de activitate;

Participă şi ajută la întocmirea instrucţiunilor şi schemelor mecanice pentru utilajele noi

achiziţionate;

Participă şi ajută la actualizarea şi completarea instrucţiunilor de lucru existente atunci cînd este cazul;

Participă la recepţia utilajelor noi sau după reparaţii, urmărind funcţionarea echipamentelor la parametrii tehnici corespunzători;

Alexandra