Trimite

Manager Mentenanta Tehnician mentenanta

Specificații
Numele companiei Ecim

Compania noastră este în căutare de profesionisti pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Inginer de

Mentenanță Manager de Mentenanță cat si de tehnicieni . Candidatul ideal va avea competențe extinse

în domeniul mecanicii,electricității și pneumaticii, cu experiență în gestionarea și coordonarea echipelor de

mentenanță.

Manager Mentenanta:

Realizarea și coordonarea activităților de mentenanță preventivă și corectivă în conformitate cu standardele de

siguranță și performanță.

Diagnosticarea și remedierea problemelor mecanice, electrice și pneumatice ale echipamentelor.

Planificarea și coordonarea resurselor pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor.

Supravegherea și gestionarea echipei de mentenanță, oferind suport și îndrumare.

Colaborarea cu departamentele relevante pentru a asigura mentenanța eficientă a echipamentelor.

Cerințe:

Diplomă în Inginerie sau domeniu similar.

Experiență demonstrată în mentenanța echipamentelor industriale.

Cunoștințe solide în mecanică, electricitate și pneumatică.

Abilități de gestionare a personalului și coordonare a echipelor de mentenanță.

Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Excelente abilități de comunicare și rezolvare a problemelor.

Tehnician mentenanta

Candidatul ideal

- Experiența în activitatea de service și mentenanță echipamente din domeniul lucrărilor hidraulice , electrice si

mecanice

-Cunoștințele in domeniul electric constituie un avantaj

- Capacitate și dorință de învățare in domeniul tehnic si mecanic

- Constituie un avantaj abilitățile in sudura si lăcătușerie

-Permis conducere categoria B (obligatoriu)

- Disponibilitate pentru deplasari in zona

Descrierea jobului

- Efectueaza intervenții service la sediul clienților, în zona alocată

- Asigura punerea in funcțiune a utilajelor;

- Efectuează instructajul personalului operator;

- Efectueaza lucrari de intretinere și reparatii ale utilajelor destinate managementului deșeurilor.

- Efectueaza diagnoze

-Gestionează stocul de piese de schimb pentru intervențiile service

Oferim:

-salariu motivant cu posibilitate de creștere in funcție de rezultat

-se asigura masina de servici, tichete de masa + diurna( in cazul deplasărilor)

- oferim cursuri de pregătire in domeniu

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată

JoburiOk Bacau