Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori utilaje Brasov Prejmer

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    Descrierea postului: REGLOR Descrierea jobului: - Monteaza, demonteaza matritele si asigura protectia si integritatea acestora; - Regleaza parametrii conform fiselor tehnice; - Verifica si supravegheaza, in timpul functionarii, elementele de siguranta ale pieselor; - Urmareste in timpul procesului de productie, buna functionare a utilajelor si a conformitatii produselor in raport cu desenele de executie; - Completeaza documentatia specifica activitatii; - Atestat stivuitorist, constituie un avantaj; - Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj. - Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi. - Păstrarea legăturii cu personalul din celelalte departamente; - Comunicare in echipa. Beneficii: - pachet salarial motivant; - bonuri de masa - transport asigurat; - posibilitate de dezvoltare profesionala; - siguranta locului de munca - contract de munca pe durata nedeterminata - Prime anuale;

  • Sculer matriter/ rectificator Candidatul ideal Experien ă pe un post similar, de cel pu in 3 ani Cunostinte de baza de desen tehnic, tolerante si control dimensional, materiale si tratamente termice, prelucrari prin aschiere si deformari plastice la rece . Cunostinte practice de utilizare a echipamentelor de lucru : masini universale de rectificat plan, masini universale de frezat, aparate de sudura, polizoare unghiulare, masini de filetat si gaurit Cunostinte practice de intretinere si reparatie a stantelor si matritelor Cunostinte practice de utilizare a instrumentelor conventionale de masura si control. Permis de stivuitorist si autorizatie de utilizare pod rulant constituie un avantaj Descrierea jobului - pachet salarial motivant; - bonuri de masa - transport asigurat; - posibilitate de dezvoltare profesionala; - siguranta locului de munca - contract de munca pe durata nedeterminata - Prime anuale;

  • Salveaza cautarea