Completează CV

Poți edita CV-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite
5

Educatoare calificata!

Specificații
Numele companiei
The Children Sunshine
Profesie
educator
Tip job
full time
Ești o persoană responsabilă , caldă și veselă? Ai experiență în educarea și îngrijirea copiilor și ești în căutarea unei oportunități ?

Angajăm Educatoare

Candidatul ideal: Educatoare (full Time job)

- să iubească și să respecte copiii;
- cunoașterea lb. engleză.
- experiență în lucrul cu copiii ( constituie un avantaj)
- persoană serioasă, creativă, cu mult entuziasm și spirit de echipă, dedicată lucrului cu copiii.
- studii necesare: Liceul Pedagogic, Facultatea de Psihologie și Stiinte ale Educatiei.

Responsabilități:

- monitorizarea activității la grupe, în vederea asigurării calității la standardele cerute de grădiniță
- realizarea documentelor specifice grădiniței - conceperea planului de activități al grădiniței, inclusiv implementarea activităților extracurriculare, proiectelor și programelor educative - menținerea unei relații bune cu părinții copiilor
- stabilirea unei relații adult - copil bazată pe respect, empatie și colaborare
- construirea și menținerea mediului de învățare ordonat și atractiv pentru copii, împreună cu echipa din care face parte
- sprijinirea copiilor în vederea parcurgerii cu succes a programului zilnic.

Romjob_1718193557
Raportează

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul

Ați atins limita de mesaje permise.