Trimite
9

Angajăm personal pentru efectuarea serviciilor Dezinsecție Dezinfecție Deratizare

Specificații
Numele companiei SC ECORESPECT ABC SRL

Compania noastra, lider in industria dezinsectiei, dezinfecției si deratizarii, angajeaza Operator Servicii Dezinsectie, Dezinfecție si Deratizare pentru a se alatura echipei noastre din Bacău.

Cerinte:
-Nu este absolut nevoie de experiență anterioară dar:
- Experienta anterioara in dezinsectie, dezinfecție si deratizare este un avantaj
- Certificare in domeniu reprezinta un plus
- Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii
- Capacitatea de a lucra independent si in echipa
- Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:
- Efectuarea serviciilor de dezinsectie, dezinfecție si deratizare conform standardelor companiei
- Intretinerea echipamentelor si a vehiculelor companiei
- Furnizarea de servicii de calitate si satisfacerea clientilor
- Respectarea politicilor si procedurilor companiei

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv
- Oportunitati de avansare si dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru dinamic si suportiv

Daca sunteti interesat de aceasta pozitie, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de email sa ne contactati la numarul de telefon s-au wattap pentru mai multe informatii.

Va multumim pentru interesul dumneavoastra si asteptam cu nerabdare sa va alaturati echipei noastre de profesionisti in dezinsectie, dezinfecție si deratizare.

Macovei