Trimite

Pregatitor vopsitor auto Franta, 2500 euro net

Specificații
Numele companiei HR Intra Interim

Intra Interim, agent de munca temporara autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta, Belgia si Germania pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Pregatitor- vopsitor auto pentru un client din Franta, zona Bayonne si Lyon.

Cerinte:

Experienta in domeniu - obligatoriu
Permis de conducere categoria B - reprezinta un avantaj
Cunoasterea limbilor franceza sau engleza - reprezinta un avantaj
Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom (sa fiti capabil sa va descurcati si singur), sa fiti serios si responsabil
Responsabilitati:

Se lucreaza in atelier multi-marca, pe autovehicule
Ofertă și condiții de muncă:

Salariu 2500 euro net luna
Program 39 saptamana
0 taxe sau comisioane
Cazare si transport asigurate de catre angajator - camera individuala pentru fiecare persoana
Contract pe perioada nedeterminata in Romania, cu detasare 6 luni in Franta si cu posibilitate de prelungire a acestei detasari pana la 18 luni
Bonus de recomandare in valoare de 100 euro pentru fiecare candidat care acumuleaza o luna de munca
Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 07 arata numarul 011 654, în intervalul orar 10:00-17:00, de luni până vineri.

Prin apelarea numarului de telefon afisat in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acesta va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.

Intra Interim