Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Sibiu Experienta: Fara experienta

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    Descrierea jobului: Operare mașini CNC; Program de activitate in 3 schimburi; Rulează programul CNC pe ma ina cu comandă numerica conform instruc iunilor de operare; Realizeaza diferite repere dupa un desen tehnic, face corectiile necesare; Cunoaste, utilizeaza si intretine instrumentele de masura si control; Măsoară i verifică piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerin elor tehnice; Completeaza documentele referitoare la productie. Cerințe: - abilitati de operare si reglare a masinilor CNC; -spirit de initiativa, creativitate; - abilități minime de operare P.C. Oferim: - salariu negociabil in functie de nivelul de cunostinte tehnice si experienta; - tichete de masă, - spor ore noapte, spor ore suplimentare; - contract de muncă pe perioadă nedeterminată; - transport asigurat din Sibiu, Cisnadie CV-ul poate fi transmis la adresa de e-mail: sau personal, la sediul firmei(Sura Mica, Parc Industrial, nr. P22). Pentru informatii suplimentare ne gasesti la sediul nostru din Sura Mica, Parc Industrial, Parcela nr. 22 sau contacteaza-ne la telefon/wapp:

  • 1

    Angajam motostiuitorist, operator statie betoane și operator autopompa betoane. Relații la tel. sau trimiteți CV la mailul

  • 5

    Descriere Locuri de muncaSibiu,se ofera: salariu motivant -contract pe perioada nedeterminata, -bonus de prezenta si vechime. -proiecte plătite foarte bine. Felul muncii: -soratore deseuri -dezmembrari auto -muncitori presa balotat -taietori cu autogem Cine doreste lasa mesaj in privat cu nr de telefon pentru contactat sau relatii de Luni-Vineri 8.00-17.00

  • Detin categ. B+E, C+E, atestate marfa general + agabaritic. Sunt dispus sa lucrez pe tara sau tur-retur. Am fost plecat in cateva curse pe tur-retur, tara si comunitate. Ma pot reloca in jud. Bihor sau Sibiu. Tara sau Tur-Retur. EXCLUS COMUNITATE !!! Multumesc !!!

  • 1

    Caut loc de munca in sibiu . Am 16 ani

  • caut loc de munca full time curatenie , lucrător comercial

  • 1

    Italia?Cautam urgent persoane vorbitoare de limba italiana mod conversational pentru a promova/vinde produsele firmei Interpul Leida cu Sediul in Bibione/Provincia di Venetia.Salariu motivant cu posibilitate de avansare,experienta nefiind necesara.Crezi ca esti potrivit pentru acest job?Reprezentant vanzari pentru detergenti biologiti!!! Mai multe detalii despre acest job la numărul de telefon 0740906761

  • Seturi florale, fiecare la alt pret si alte arome,tu pe care il doresti? Nu ai aflat inca dar ai si transport gratui la tine acasa,afla detaliile in privat sau suna-ma pentru alte oferte avantajoase. Poti opta pt un job part time iar daca nu iti place poti sa renunti oricand.Toate produsele din programul de bun venit pot sa fie ale tale doar ambitia ta conteaza. Contacteaza-ma!

  • Salveaza cautarea