Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Sibiu Experienta: Fara experienta

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 3

    Informatii - SIBIU - Neagu Dorina - Tel: Rog seriozitate. Loc de munca Germania Abator. Persoane necalificate si calificate (barbati / femei). FARA COMISION Avem nevoie de persoane calificate (fasonatori, transatori). Persoanele necalificate (persoanele trebuie sa fie apte de munca, devotate, maxim 50 ani). SALARIU INTRE 1500 - 1800 euro/luna in mana Salariu atractiv, contract de munca german, asigurare de sanatate, ajutor pentru depunerea actelor pentru alocatie, pensie platita de angajator. Se face cont bancar, pe data de 15 a fiecarei luni se va primi salariul, in fiecare saptamana se primeste un avans pentru mancare. Pentru prima saptamana sa aveti bani pentru mancare. NU SE CERE LIMBA GERMANA! Program de lucru Luni-vineri 8/9 ore / zi + 2 sambete / luna. Cazarea este decenta 150 euro / luna, 1-2 persoane in camera. Transport cazare - loc de munca este gratuit. Echipament de lucru gratuit. Cazierul trebuie sa fie curat. Plecarea este din Romania in fiecare saptamana Miercuri si Sambata.

  • 6

    Descriere Locuri de muncaSibiu,se ofera: salariu motivant -contract pe perioada nedeterminata, -bonus de prezenta si vechime. -proiecte plătite foarte bine. Felul muncii: -soratore deseuri -dezmembrari auto -muncitori presa balotat -taietori cu autogem Cine doreste lasa mesaj in privat cu nr de telefon pentru contactat sau relatii de Luni-Vineri 8.00-17.00

  • 1

    Descrierea jobului: Asigura curatenia in incinta si in curtea fabricii Preda gunoiul menajer furnizorilor de servicii de salubritate; Propune necesarul de materiale destinate curăteniei; Asigura curatenia in spatiul de parcare neacoperit, intretine spatiul verde; Manifesta grija deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;. Cerinte : Cinste , loialitate si disciplina, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact persoana harnica, serioasa, punctuala, organizata si responsabila Oferim: * Contract de munca pe perioada nedeterminata * Tichete de masa * Spor pentru ore suplimentare * Transport Sibiu/Cisnadie - Sura Mica Puteti trimite CV-ul dumneavoastra pe adresa:

  • 1

    Angajam motostiuitorist, operator statie betoane și operator autopompa betoane. Relații la tel. sau trimiteți CV la mailul

  • Salveaza cautarea