Trimite

Sofer C+E comunitate walking floor

Specificații
Numele companiei Eco Global Service
Descriere

Descrierea jobului
Transportul de marfuri cu semiremorci prelata sau walking floor pe rute conform instructiunilor primite de la dispecerat;
Asigurarea integritatii marfurilor transportate;
Intocmirea documentelor de transport cu confirmarea operatiunilor de incarcare descarcare;
Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

Tari tranzitate: Germania, Olanda, Belgia, Danemarca, Austria, Italia, Anglia, Elvetia, Franta si Luxemburg.
Rotatia deplasarii este 8 2 saptamani sau 12 3 saptamani.
Revenirea in tara se face cu camionul sau cu masina societatii.
Venitul total este format din salariul de incadrare (3300 ron) plus diurna (in euro), in total 2800 euro, pana la 3000 euro
- cresteri salariale lunare in functie de performante si vechime in firma.
- contracte de munca pe perioada nedeterminata.
- cheltuiile pentru atestat ADR, fisa medicala si pasaport se deconteaza
Candidatul Ideal
- permis de conducere categoria C, E
- card Tahograf, Atestat transport marfă, Atestat ADR colete
- aviz medical și psihologic Pasaport (*se deconteaza plata avizelor si a pasaportului)
- limba engleza la nivel de comunicare (pentru primirea comenzilor)
- experienta anterioara pe camioane de 40 tone
- bune cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii
- punctualitate, responsabil, serios, politicos și îngrijit

SERIOZITATE, RESPONSABILITATEA SI FLEXIBILITATE

Daniel SOICA