Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Soferi - Transporturi

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Soferi taxi cu atestat masini Dacia Logan cu gpl 2010-2017.Mai multe detalii la tel.

  • Anajez sofer taxi, relatii la telefon 0765277138 raspund numai la telefon

  • sc Trans Andra srl angajeaza buldo excavatorist ,In Bucuresti pe Hidromek 2008 conditi; documentele necerare pentru TR SAU C sa fie valabile, si sa fi lucrat pe buldo excavator Salariul se va discuta la interviu. TEL;0724.30.68.61

  • Angajez șofer camion prelata, curse interne. Salar 5000 RON, weekend acasă. Mai multe detalii la numărul de telefon 0726385478

  • Responsabilitati: - livreaza marfa usoara in zona Brasov conform planificarii - respecta timpii de livrare la incarcare si descarcarea marfurilor - conduce autoturism de maxim 3.5 tone - asigura verificarea starii tehnice a masinii la sfarsitul programului - program de lucru 9:00 - 17:30 cu disponibilitate la program prelungit Beneficii: - salariu motivant - prima de Paste si de Craciun - cresteri salariale raportate la performanta

  • Angajez agent de vânzări in domeniul panificației cu permis de conducere. Cat. B Relații la telefon

  • Salut ma numesc cornel am 33 de ani ofer servicii de deplasări transport persoane si distribuție cu mașina proprie.

  • Transport marfa, mobila, diverse sau caut colaborare cu firme. Se ofera factura

  • Oferim: - Program 8 ore/zi; - Aparate de ultima generatie; - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Program de lucru Luni-Vineri; - Bonusuri in functie de performanta; Cerinte: -Seriozitate -Punctualitate -Dorinta de munca -Aspect fizic ingrijit Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la telefon: 0742 054 359

  • Distributie piese auto pentru sectorul 1 și sectorul 2. Programul este de luni pana vineri de la 8-16,iar sambata se lucreaza una da,una nu,de la 09-11. Depozitul de unde se incarca marfa este in zona Otopeni. Se ofera carte de munca,masina acasa,echipament. Optional se poate ramane la ore suplimentare contra cost. Salariul pentru inceput este de 2000 lei(bani in mana),iar peste 3 luni 2200(bani in mana). Pentru detalii suplimentare sunati la0767695237.

  • Companie importatoare de hrana pentru animale angajeaza sofer distributie pe sct 5 si 6,salariu motivant,permis cat b,pentru mai multe detalii la nr de telefon disponibil.

  • SC Electroprest SRL, companie cu renume pe zona moldovei în proiectarea și execuția instalațiilor electrice angajează șofer cu permis de conducere categoriile C+E cu atestat ISCIR pentru operare automacara și atestat transport marfă. Oferim salariu motivant, plata orelor suplimentare, diurnă în cazul deplasărilor și alte condiții ce se pot negocia în cadrul unui interviu. Automacaraua este tip Palfinger, cu telecomandă și este montată pe autocamion Scania. Detalii suplimentare se pot solicita telefonic.

  • Scoala Rodell angajeaza pentru sediul din Bucuresti Instructor auto cat B si cat C, C+E

  • Te invitam sa lucrezi intr-un colectiv tanar, dinamic performant si intr-o companie in continua dezvoltare. Date suplimenare vei primi daca ne contactezi la telefon 0732.320.320. Te asteptam

  • Se ofera: - Salariu motivant. - Bonusuri de performanta. - Echipamenete si instrumente de lucru, de ultima generatie. - Posibilitate de asigurare/decontare transport. - Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA. Cerinte: - Seriozitate. - Punctualitate.

  • Se ofera: - Salariu motivant. - Bonusuri de performanta. - Echipamenete si instrumente de lucru, de ultima generatie. - Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA. Cerinte: - Seriozitate. - Punctualitate. - Dorinta de munca. - Aspect fizic ingrijit

  • Fabrica de paine "Casa Tudora" cauta distribuitori pentru produse de panificatie si patiserie in intreg judetul Vaslui.

  • Firma Mobila Elit Parc Srl cauta sofer, categoria B, autocamioneta, 2,5 tone. Ca sofer, o sa lucrati undeva intre o ora si 2 ore la transport, iar restul programului va fi acoperit prin ajutarea angajatilor care fac mobila, la taiat si sa cantuiti materialele. Orele din afara programului vor fi platite.Daca cumva stiti sa faceti si termopan, aveti 50% din castigul produsului, separat de salariu.Avem toate utilajele pentru termopan. Salariul este discutabil ,in functie de sezon, probabil o sa ajunga la 2500 lei cash, fara impozit. Contract de munca, cu asigurare medicala. Pentru mai multe detalii apelati numarul 0799779869.

  • Cautam soferi experimentati ptr.transport marfuri generale si ADR colete in Comunitatea Europeana,posesor atestat profesional si card tahograf,(ADR-avantaj)fara antecedente penale,apt medical si psihologic ,serios,cu experienta minim 12 luni in transportul international. NU ANGAJAM FARA EXPERIENTA SAU IN ECHIPAJ DESCRIEREA ACTIVITATII -6 sapt.la lucru urmate de 2 sapt. libere -respecta in tocmai programul stabilit ptr.incarcarea-descarcarea marfurilor -respecta timpii de conducere si de odihna precum si legislatia in vigoare. -cunoasterea unei limbi straine (avantaj) -transport gratuit pana la camion si retur. -camioane Euro 6 -disponenti vorbesc limba romana Informatii la telefon intre orele 08.00-16.00.

  • Salveaza cautarea