Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Neamt Savinesti

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam OSPATAR / AJUTOR OSPATAR CAMERISTA / AJUTOR BUCATAR salariu net 1200 - 2500 , tips , acces SPA gratuit , masa asigurata , alte BENEFICII gratuite , evenimente platite FULL TIME / PART TIME VACANTA / PERMANENT ELEVI / ABSOLVENTI -serios, comunicativ, dornic de a invata , completa si de a promova serviciile noastre - experienta in domeniul constituie un avantaj - abilitati foarte bune de comunicare - atitudine discreta si politicoasa , AMABIL , spontan , vesel - abilitati organizatorice si atentie la detalii Responsabilitati : - SERVIRE CLIENT restaurant - administrativ CV si informatii :+ 40745234036 Interviu zinic 10:00 - 14:00 Savinesti - pensiunea CASA DRUMETULUI

  • Pensiunea CASA DRUMETULUI Savinesti – Neamt , tel:+40745234036 Angajeaza BUCATAR Cu: -experienta in domeniu sau similar minim 2 ani (practica scolara in domeniu poate fi experienta) -spontan , inventiv , creativ , bun organizator -tanar sau mai putin tanar -comunicativ OFERIM: - Salariu NET minim 3000 ron - Program 8 ore zilnic , 1 zi pe saptamana LIBER - tips - acces SPA gratuit - masa asigurata - alte BENEFICII gratuite - evenimente PLATITE - Decont abonament TRANSPORT

  • Cerinte ;experienta,seriozitate,cazier,atestate,fisa medicala,aviz pshihologic Se asigura transport.Se lucreaza 2 luni cu 2 saptamini pauza CONTRACT DE MUNCA pe ROMANIA.Act aditional la DIURNA.

  • Angajăm șoferi transport intern marfă generală, camioane prelată fără remorcă, orașe din împrejurimi - București tur-retur Neceear experiență minim 2 ani. Mai multe detalii la telefon.

  • Societate comerciala, cauta persoane interesate să ocupe postul de vânzător-preparator produse fast-food(studii medii), cu experienta in domeniu. Activitatea de va desfășura în zona Roznov-Savinesti. Detalii la tel: 0742888204.

  • Responsabilitati: - asigura activitatea depozitului zonal participand la activitatile de descarcare, depozitare, pregatire comenzi marfa; - asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne; - asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita Detalii la tel 0734995414

  • Sunt cantareata de muzica internationala si cant foarte bine muzica spaniola traditionala Mariachi cat si flamenco in stil original . Caut trupa de instrumentisti spanioli care sa cante muzica spaniola in hoteluri de 5 stele din Sudul Spaniei si care au nevoie de o solista internationala care canta foarte bine muzica spaniola Contact la tel . 0751788768

  • Salveaza cautarea