Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Brasov Cristian

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    Angajam conducator auto profesionist pentru transport marfuri generale in regim international categoriile C, CE pentru punctul de lucru din BRASOV Pentru mai multe informatii va rog sunati la numarul de telefon din anunt.

  • Cerințe: - Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi; - Amabilitate în relația cu clienții; - Să respecte standardele de calitate si igiena in deservirea clientilor; - Studii medii finalizate; Oferim: -> un program fix de 8 h, in schimburi, de luni până vineri, sărbători legale libere; -> transport (din Brașov și împrejurimi) asigurat; -> O masă caldă asigurată; -> posibilitatea calificării la locul de muncă; -> salariu fix, real pe cartea de muncă și cu posibilitatea de mărire a cuantumului salarial, în funcție de evoluția și rezultatele tale. -> alte beneficii de angajat. Dacă ți-am stârnit interesul, noi te așteptăm să ne contactezi la numarul de telefon .

  • Descrierea postului : - incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit; - verificarea marfurilor sosite in depozit; - pregatirea marfurilor pentru expediere; - participa la inventarierea marfurilor din gestiune; - asigura integritatea stocului de marfa din depozit. - capacitate de planificare si organizare; - abilitate de lucru in echipa; - seriozitate, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru; Beneficii: - Pachet salarial motivant - Tichete de masa -Salariu 1900-2000 LEI

  • Adresa-Brașov Salariu net pe luna 500 - 600 Atestat ISCIR de stivuitorist cu experientă Persoană dinamică, ordonată, cu atenție distributivă și abilități de gestionare Responsabilități: Recepționează, descarcă, manipulează, depozitează mărfuri în/din depozit Executarea tuturor operațiunilor de manipulare a mărfii Beneficii: Pachet salarial atractiv Tichete de masă Decontare transport

  • Salveaza cautarea