Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Brasov Cristian

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 3

    Cautam o persoana pentru a ne fi coleg intr-o brutarie artizanala in Cristian, judetul Brasov. Experienta in domeniu este un avantaj insa daca nu ai experienta dar esti interesat si vrei sa inveti o meserie nobila suna-ne. Oferim salariu motivant si conditii bune de munca. Daca esti interesat suna la .

  • Cerințe: - Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi; - Amabilitate în relația cu clienții; - Să respecte standardele de calitate si igiena in deservirea clientilor; - Studii medii finalizate; Oferim: -> un program fix de 8 h, in schimburi, de luni până vineri, sărbători legale libere; -> transport (din Brașov și împrejurimi) asigurat; -> O masă caldă asigurată; -> posibilitatea calificării la locul de muncă; -> salariu fix, real pe cartea de muncă și cu posibilitatea de mărire a cuantumului salarial, în funcție de evoluția și rezultatele tale. -> alte beneficii de angajat. Dacă ți-am stârnit interesul, noi te așteptăm să ne contactezi la numarul de telefon .

  • Descrierea postului : - incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit; - verificarea marfurilor sosite in depozit; - pregatirea marfurilor pentru expediere; - participa la inventarierea marfurilor din gestiune; - asigura integritatea stocului de marfa din depozit. - capacitate de planificare si organizare; - abilitate de lucru in echipa; - seriozitate, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru; Beneficii: - Pachet salarial motivant - Tichete de masa -Salariu 1900-2000 LEI

  • 1

    Adresa-Brașov Salariu net pe luna 500 - 600 Atestat ISCIR de stivuitorist cu experientă Persoană dinamică, ordonată, cu atenție distributivă și abilități de gestionare Responsabilități: Recepționează, descarcă, manipulează, depozitează mărfuri în/din depozit Executarea tuturor operațiunilor de manipulare a mărfii Beneficii: Pachet salarial atractiv Tichete de masă Decontare transport

  • Salveaza cautarea