Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Locuri de munca Cluj Tip job: Sezonier

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Barman @ MINA Pop-Up Cluj

    Mina Pop-Up Cluj Locatie noua marca MINA, angajeaza barman barista pentru primul spațiu imersiv itinerant din România. Job-ul este in Cluj-Napoca si este pe o perioada limitata de timp: 15 Apr - 02 Iun. 2024. Daca ai experienta ca barman si iti place cee ce faci, te asteptam sa ne cunoastem. Responsabilități: - Pregătirea și servirea băuturilor alcoolice și non-alcoolice conform standardelor noastre de calitate - Interacționarea cu clienții și oferirea de recomandări personalizate - Gestionarea comenzilor și a stocului de băuturi - Mentenanța și curățarea echipamentelor și a zonei de lucru - Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță alimentară - Colaborarea strânsă cu restul echipei pentru a asigura o experiență plăcută clienților Cerințe: - Experiență anterioară în domeniul barmaniei - Cunoștințe solide despre băuturi alcoolice și non-alcoolice - Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții - Atenție la detalii și abilități organizatorice - Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat - Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în ture Program: 2 zile lucrate cu 2 zile libere.

  • 1

    Caut muncitor pentru a aplica decorativa pe o casa

    Caut un muncitor pentru aplicarea de vopsea decorativa pe o suprafață de 150mp

  • Caut make-up artist -colaborare

    Caut persoană serioasă,pe care să mă pot baza în sezonul de nunți 2024. Salonul are vechime, clientela Aștept propuneri de colaborare!

  • 4

    Șofer cât b

    Ai nevoie de șofer contactează-mă plata la zi

  • 1

    Bucatar sau bucatareasa pentru restaurant in Germania

    Caut o persoana cu experienta in gastronomie pentru un restaurant in zona turistica in Germania, pentru sezonul de vara. Nu este neaparat necesara cunoasterea limbi Germane. Cazarea este asigurata.

  • 1

    Anonim

    Caut doamna pt curetenie , luni miercuri si vineri 2-3 ore pe zi. Locatia se afla in centru . Turda . Mai multe detali la telefon

  • 4

    Livrator (Bringo) (Glovo)

    Bună ziua! Suntem în căutarea unor persoane dornice să se alăture echipei noastre în postul de șofer pentru cumpărături de la supermarket. Cerințe: permis de conducere valabil. Vă oferim un salariu lunar atractiv și o mașină pentru a vă desfășura activitatea. Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne contactați pentru mai multe detalii.