Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Administratie Bistrita-nasaud

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Oferta job de acasa din fata pc colaboram cu persoane majore ( femei si barbati ) Pentru mai multe informatii gasiti datele de contact si sitele partenere in poza

  • Fa un cont gratuit iar apoi introdu cele 5 cifre care îți apar . Pragul minim de a scoate este 200$. Chiar funcționează! Mult succes și spor! https://bcmoney.xyz/ab81797398261/

  • Baiat cu vizie buna, pana la 24. Stire germana este de plus. Nu sunt companie,la persoana fizica 6000 lei

  • DESCRIEREA POSTULUI: Cerinte: - Studii medii; - Cunostinte bune PC; experienta anterioara in sisteme precum Sales Force, CRM constituie un avantaj - Persoana atenta la detalii; - Persoana organizata, motivata, concentrata pe rezultate. Responsabilitati - Introducerea si validarea datelor in sistemul informatic conform instructiunilor; - Introducerea contractelor si verificarea actelor in aplicatiile interne; - Verificarea corectitudinii intruducerii datelor; - Relationarea cu clientii din magazin/telefon Alte informatii - Pachet salarial atractiv; - Program de lucru : L V, 08-17 - oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale; - Mediu de lucru dinamic si antrenant Pentru a aplica trimite CV-ul tau pe adresa de email sau prin mesaj la anunt.

  • Salveaza cautarea