Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori calculator Arges

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    Angajam operator call center! Responsabilitățile postului sunt preluarea comenzilor primite telefonic, online sau prin aplicatiile partenere, introducerea corectă în calculator a adresei de livrare și a produselor cerute de client, cunoașterea meniului și a ofertelor, comunicarea cu clientul si rezolvarea problemelor intampinate cu acesta. Job-ul este de tip fulltime, 2 zile de munca cu 2 zile libere dupa aceea. Salariul este de 3000 de lei + tips + mese incluse. Trimite-ne CV-ul tau la numarul de Whapp din poza si hai in echipa noastra!

  • 5

    Cea mai mare provocare! Lucrezi comod la calculator! Totul este testat si functioneaza! Info la:

  • 4

    Grafician DTP cu experienta. Salariu 500-700 euro net.

  • 5

    RESPONSABILITATI: * Elaborеаzа ofertа tеhnicа si finаnciаrа si o trimitе in formаt pdf responsаbililor de vаnzаri ; * Tine legatura cu аgentii de vаnzаrii pentru clarificаrea еventulаlеlor nеconcordantе intre cotele masurate si cele ce reies din calculul matematic (geometric ) ; BENEFICII: * Pachet salarial motivant corelat cu performanta; .Salariu negociabil * Mediu de lucru profesionist. Va rog sa trimite-ti cv la adresa office[arond]marcosconstruct.ro

  • Salveaza cautarea