Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Operatori calculator Bucuresti Sector 1 Companii

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Operator date (arhivare)

    Responsabilitati: Prelucrarea documentelor pe tipuri de documente, sortarea cronologica, alfabetica etc, scanare, indosarierea acestora, apoi ambalarea dosarelor in cutii de arhivare Activitatea nu presupune munca de teren sau relatii cu publicul. Este un job de birou. Cerinte: - cunostinte utilizare PC - atentie la detalii Locul de munca: zona Giulesti Sarbi, Sector 6, Bucuresti Program 8 ore zi, luni - vineri Salariu integral pe carte de munca, decontare transport si alte beneficii

  • 22

    Angajam operatori interviu +50 ani

    Crezi că la vârsta ta nu mai vrea nimeni să te angajeze? Greșești! Mercury Research este în căutare de candidați care să ocupe funcția de operator de interviu. Vei lucra într-un mediu confortabil, demn, bazat pe respect și voie bună. Îți oferim ceai, apă, cafea la dispoziție, program flexibil, câștiguri atractive în funcție de performanță și contract pe perioadă nedeterminată. Nu este nevoie de CV sau de experiență anterioară. Tot ce ai de făcut e să suni oameni și să-i întrebi ce opinii au. Hai să ne cunoaștem la numarul de telefon din anunt.

  • Secretar/Consilier juridic Birou Notarial

    - efectuarea operațiunilor de înregistrare a lucrărilor in registrul de publicitate imobiliară, program E-terra, obținere extrase autenitificare/informare - borderouri, statistica, verificări și înscrieri in registrele notariale - obținerea certificatelor de atestare fiscală - pregătirea documentelor pentru a fi arhivate - realizarea relației directe cu publicul intr-un mod deschis, amabil și profesionist - buna experiența in interacțiunea cu oamenii, amabilitate - experiența de minim 5 ani intr-un birou notarial

  • 1

    Angajam operatori de interviu

    Mercury Research își mărește echipa de operatori de interviu. Căutăm o persoană sociabilă, binevoitoare, cu bune abilități de comunicare și cunoștințe elementare de lucru pe calculator. Vei face parte dintr-un mediu plăcut cu program flexibil și câștiguri atractive în funcție de performanță. Nu este nevoie de CV sau de experiență anterioară. Hai să ne cunoaștem la numarul de telefon din anunt.

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-1