Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Operatori calculator Hunedoara

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 71

    Angajez secretara - operator calculator , valabil si fara experienta , important capacitatea de adaptare si insusire , punere in practica sarcini de serviciu .

  • 1

    Descrierea postului/cerinte: experiența în domeniu constituie un avantaj; studii medii, diploma de bacalaureat; cunoștințe medii de MS-Office (Excel, Word)/Windows; preluarea comenzilor de la clienți și facturarea acestora;   întocmirea altor documente specifice;   verificarea stocului de materii prime și intocmirea necesarului de aprovizionare; recepția mărfurilor de la clienti;   asigurarea curateniei la locul de munca pe toata durata programului. Ca și competențe personale ne așteptăm: seriozitate/responsabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă, spirit de observație, răbdare, viteză de reacție, capacitate de comunicare etc.; apt din punct de vedere medical. Programul de lucru este de luni-vineri de la ora 12-20 și două week-end-uri /luna, astfel: sambata (2 ore/zi) și duminica (4 ore/zi).

  • 1

    Societate comerciala cu obiectul principal de activitate Formarea profesionala a adultilor, cauta persoana serioasa pentru postul de Secretara. Candidatul ideal: studii medii; experienta in utilizarea calculatorului, programele: Microsoft Office (Excel si Word) si a internetului; abilitati de comunicare; rigurozitate in respectarea cu acuratete a sarcinilor si termenelor limita; rezistenta la stres. Descrierea jobului: preia si transmite dosare; redacteaza documentatia cu privire la cursurile de formare profesionala; expediaza si primeste corespondenta; preia apelurile telefonice; indosariaza si arhiveaza documente; elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management. Programul este de luni pana vineri de la 9.00 - 17.00.

  • 7

    SC Sava Exim SRL angajeaza bucatar si ajutor bucatar . CV-urile se depun la sediul nostru din Deva , str.22 Decembrie nr.265 sau se trimit la adresa de e-mail

  • Operator calculator cunoscator al limbii engleze si al programului Microsoft Office caut loc de munca in Deva cer si ofer seriozitate.

  • Salveaza cautarea