Trimite
3

Angajam asistent manager!

Specificații
Numele companiei GLOBAL MIREX

Cautam o colega pe pozitia de Asistent manager, pentru a se alatura echipei Global Mirex.

Responsabilitati:

- Intocmirea facturilor pentru clientii din Horeca, printarea si sortarea acestora in biblioraft

- Prelucrare comenzi de pe site-ul companiei in soft

- Intocmire AWB-uri

- Traducerea etichetelor de produse din italiana engleza in romana, impreuna cu un consultant pe calitate(cu ajutorul Google Translate ChatGpt Reverso)

- Inregistrarea si arhivarea contractelor

- Intocmire rapoarte situatii in Excel

- Mentinerea legaturii cu depozitul nostru, furnizorii si firma de transport care se ocupa de gasirea camioanelor ce incarca paletii cu marfa in Italia si ii livreaza in Romania

- Organizarea protocolului, întâmpinarea vizitatorilor

- Oferire suport echipei de vanzari in pastrarea evidentei contractelor incheiate cu clientii, redactarea acestora(din draft)

- Oferire suport contabilului sef cu diverse situatii

Cerinte:

- Studii medii superioare absolvite cu diploma de bacalaureat licenta

- 2-3 ani experienta anterioara intr-un rol similar reprezinta un avantaj

- Abilitati bune de comunicare si organizare

- Cunostinte de contabilitate primara

- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook

- Atitudine proactiva, flexibilitate si abilitati de rezolvare a problemelor

- Cunostinte de limba engleza italiana

Beneficii:

- Salariu intre 3500 - 4000 lei net

- Colaborare pe termen lung

- Program de lucru: Luni-Vineri, 9:00-18:00(1 h pauză de masa)

- Locație: Sector 3, Bucuresti lângă Bucuresti Mall.

Despre companie:

Povestea noastra a inceput din dorinta de a va aduce nu doar produse de calitate, ci o intreaga experienta placuta. Cu o vechime in domeniu de peste 10 ani, punem la dispozitia clientilor produse italiene si mediteraneene apreciate atat in restaurantele, hotelurile si cafenelele din intreaga tara.

Dispunem de flota proprie pentru a livra produsele comandate in Bucuresti si Ilfov, iar in celelalte zone din tara livrarea se face prin intermediul curierilor.

In depozitele proprii detinem produse italiene, congelate sau proaspete, insa dispunem si de un stoc diversificat de cafea rafinata si dulciuri. Toate acestea sunt alese cu atentie pentru a va oferi o experienta de neuitat pe care sa o impartasiti cu clientii dumneavoastra.

Persoanele interesate le rugam sa trimita CV-ul prin mesaj.

Liliana