Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Secretariat Brasov

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 7

    Descrierea postului: Responsabilitatile dumneavoastra: - stabilirea relatiilor cu clientii; - prezentarea sistemului de lucru; - administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului; - promovarea in sistemul de marketing performant; - dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit. Ce oferim: - portofoliu clienti acumulat in peste 25 de ani de activitate continua; - cel mai performant sistem de lucru, existent astazi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908; - brand recunoscut pe plan local, national si international: - sala prezentare, pentru clienti, tip cinema, inclusiv proiectie 3D; - prezentare utilizand - tur virtual 360 ; - comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%; - cea mai experimentata si mai mare companie de profil din Brasov; - training si suport - cel mai complex si UNIC in Romania- cu pachet profesional specializat si personalizat; - sistem de colaborare la nivel local, national si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi; - independenta financiara; Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca este oportunitatea potrivita pentru tine. Astept cu interes sa citesc CV-ul tau (adresa: ) sau ne putem auzi la telefon: 0736797203/ 0744516223

  • 22

    cautam cu incepere imediata doamna domnisoara ptr postul de agent vanzari servicii (munca de birou) program de lucru de luni pana vineri 9-17.30 ptr mai multe informatii contactatine de luni pana duminica intre orele 9-21 salar intre 2000 si 3000 lei cautam cu incepere imediata doamna domnisoara ptr postul de AGENT IMOBILIAR permisul de conducere si masina personala constituie avantaj ptr mai multe detali contactatine

  • 85

    Caut doamne/domnisoare ptr postul de secretara sau agent vanzari servicii - program de lucru de luni pana vineri 9-17.30 - se face contract de munca - se ofera salariu plus comision din a doua luna Pentru mai multe detalii sunati de luni pana duminica intre orele 8-22

  • 1

    Angajez asistenta personala permis cat b dispoznibilitate deplasari .

  • 124

    Medlife angajeaza receptionist full time in domeniul medical.

  • Cerinte: Studii superioare cu diploma de licenta; Experienta in implement;area proiectelor finantate din fonduri europene de 3 ani Carnet de conducere categoria B; Cunostinte avansate a pachetului OFFICE; Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor; Capacitate de a respecta termene limita si de a lucra in echipa; Placere si abilitate de a invata lucruri noi; Motivatie, entuziasm, implicare; Perseverenta, autocontrol; Nivel ridicat de flexibilitate si adaptabilitate; Aptitudini de comunicare si de solutionare a conflictelor. Descriere job: Mentinerea comunicarii cu partenerii din cadrul proiectelor si asigurarea derularii activitatilor in conditii optime; Cunoasterea prevederilor legislative aplicabile proiectelor finantate prin POCU si aplicarea corespunzatoare a acestora; Intocmirea de proceduri specifice activitatilor derulate; Intocmirea documentelor tehnice aferente activitatilor derulate in cadrul proiectului; Organizarea activitatilor in conformitate cu graficul de activitati in vederea derularii in conditii optime; Intocmirea Rapoartelor tehnico-financiare; Mentinerea legaturii cu furnizorii in vederea organizarii corespunzatoare a activitatilor si obtinerea rezultatelor asteptate in timp util Verificarea documentelor aferente grupului tinta, activitatilor derulate si completarea anexelor specific; Informarea permanenta a coordonatorului de proiect in ceea ce priveste stadiul activitatilor, gradul de indeplinire a rezultatelor, indicatorilor, probleme intampinate si modalitati de rezolvare a acestora; Intocmirea documentatiei tehnice specifice cererilor de rambursare si asigurarea depunerii acesteia in termenele prevazute;

  • 3

    Balastiera din Feldioara jud.Brasov,cauta: 1.Contabillitate primara/Resurse umane/Secretariat Asiguram conditii de munca si salarizare avantajoase, contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare transport (daca este cazul).

  • Salveaza cautarea