Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Administratie Suceava

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Societate comerciala angajeaza persoana complexa, loiala, studii superioare, cunostinte contabilitate primara, facturare, contractare, evidenta, cu capacitate de organizare si asimilare de informatii si abilitati noi, foarte bune cunoastinte utilizare PC, cu rol de dispecer si administrare. Cv-urile se trimit la adresa: ctudorws@yahoo.com

  • Societate multinationala austriaca recruteaza full time/part time in domeniul asigurarilor - consultanti financiari non-life/life - manager non-life/life Retributii mai mari de 2000 de lei

  • Angajez dispecere taxi cu s au fara experienta ,pentru cine este interest mai multe detalii la telefon.

  • Suntem o firma de transport cu un mediu placut de munca. Cautam sa ne marim echipa. Cerinte: -engleza fluent :scris /vorbit -responsabil -serios -calitati de conducere -atent la detalii -bun negociator -cunostinte in domeniu( constituie un avantaj) Activitatea de munca se desfasoara la birou Oferim salariu motivant! Daca te regasesti in aceasta descriere: lasa un CV sau suna la nr de telefon

  • Suntem o firma de transport cu un mediu placut de munca. Cautam sa ne marim echipa. Cerinte: -engleza fluent :scris /vorbit -responsabil -serios -calitati de conducere -atent la detalii -bun negociator Activitatea de munca se desfasoara la birou Oferim salariu motivant! Daca te regasesti in aceasta descriere: lasa un CV sau suna la nr de telefon: Maria P.: 0763678199

  • Responsabilitati: • Realizeaza descarcarea vagoanelor cisterna; • Supravegheaza operatiunea de incarcare a cisternelor auto; • Aplica sigilii cisternelor si echipamentelor din depozit; • Efectueaza operatiuni de configurare a traseelor tehnologice, de transvazare a produselor petroliere sau a aditivilor; • Urmareste functionarea in parametri a echipamentelor si instalatiilor si raporteaza aparitia de disfunctionalitati in timpul exploatarii; • Supravegheaza executia unor lucrari cu foc deschis si asista la executia unor lucrari de confectionare si reparatie care au potential de provocare a unui incendiu, pentru a preveni aparitia unor situatii de urgenta; • Participa activ la toate exercitiile si antrenamentele programate in cadrul depozitului pentru a-si perfectiona cunostintele si abilitatile necesare exercitarii profesiei si pentru obtinerea atestatelor cerute de legislatia in vigoare; • Desfasoara activitati de prevenire a incendiilor si intervine in situatii de urgenta; • Intervine activ la stingerea incendiilor pentru diminuarea numarului de victime omenesti si a pagubelor materiale. Cerinte: • Absolvent studii medii/scoala profesionala (de preferat profil tehnic); • Atestat Servant Pompier; • Experienta in domeniul situatiilor de urgenta – minimum 2 ani; • Experienta pe un post similar minimum 1 an; • Autorizatie Stivuitorist (reprezinta un avantaj); • Interes de a invata si a desfasura o activitate de operare cu produse petroliere; • Disponibilitate de lucru in ture (inclusiv ture de noapte), lucru la inaltime.

  • Salveaza cautarea