Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

AGENT VANZARI SERVICII SI PRODUSE IN CONSTRUCTII

SC angajeaza o persoana cu experienta in domeniul constructiilor. Sediul in Focsani.
Se vand produse dar mai ales servicii de termo-hidro-izolatii cu spuma poliuretanica.
Cerinte:
O foarte buna cunoastere din punct de vedere tehnic si comercial a domeniilor materialelor de constructii
Un profesionist ca agent vanzari, cu foarte bune cunostinte tehnice, entuziast, activ şi persuasiv
Studii tehnice (constructii, instalatii,) reprezinta avantaj
Permis categoria B
Responsabilitati:
Contacteaza potentiali clienti, stabileste intalniri,prezinta si negociaza oferta de produse si servicii in functie de nevoile clientului
Analizeaza lucrarea la fata locului impreuna cu clientul, masoara, evalueaza
Cauta in permanenta clienti noi
Prospecteaza permanent piata de constructii, urmareste concurenta, stie sa faca comparatii
Beneficii:
Se perfectioneaza in mod continuu atat din punct de vedere al cunostintelor tehnice, cat si al abilitatilor de vanzari.
Pachet salarial avantajos si bonusuri din vanzari care se stabilesc la interviu
Masina si telefon de serviciu

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    GENIDA AB

    Vezi toate anunturile