Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Agenti - consultanti vanzari Ialomita

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 8

    Companie de asigurari cauta persoane responsabile, dinamice, care doresc sa se pregateasca si performeze in domeniul vanzarilor de asigurari generale. Oferim traininguri de specialitate, suport in toata activitatea de vanzare, loc de munca stabil, posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala.

  • 8

    Biroul European de Reprezentare vă oferă ocazia/oportunitatea de vă putea mări veniturile devenind consilier/agent/partener/expert în domeniul despăgubirilor, îndreptându-vă atenția către dezvoltarea activității și chiar schimbarea acesteia în domeniul în care activăm noi. Candidatul ideal: Absolvent studii medii; Experienta în vânzări/domeniul asigurărilor constituie un avantaj; Responsabil; Abilitati de planificare si organizare; Punctual; Independență și autonomie; Prezența de spirit/dinamism; Persoană organizată; Capacitate de lucru cu termene limita; Fără cazier; Permis de conducere categoria B; Propriul mijloc de transport; Foarte bune abilități de comunicare, negociere și putere de convingere; Activitatea ta va consta în: Sprijinirea persoanelor care au suferit un accident rutier și îndrumarea acesteia către societatea noastră pentru a beneficia de suport juridic și financiar; Strângerea documentelor necesare pentru dosarul de daună; Posibilitatea de a-ți crea propria echipă; Câștigarea de sume importante (comision procentual sau sume fixe). Beneficii oferite: Training de specializare; Beneficiezi de suport din partea societății pentru materialele necesare desfășurării activității (signalistică, obiecte personalizate, cărți vizită, adresă e-mail personalizată, call-center); Un sistem profesionist de colaborare, acumularea de cunoștințe și un plan dinamic de carieră; Sistem de bonusare avantajos conform condițiilor contractuale; Sistem avantajos de compensare pentru munca depusă; Posibilități nelimitate de creștere a propriei afaceri, cu sprijinul firmei. Ofertă: Firma de prestigiu, lider pe domeniul său; Servicii de top, recunoscute și apreciate în piață; Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamică și plină de oportunități; Colegi deosebiți, o echipă de profesioniști; Independență și autonomie, program flexibil; Siguranță și stabilitate pe termen lung; Șansa de a crește profesional lucrând pentru unul dintre liderii din piață; Pentru mai multe detalii vizitați: www.biouleuropean.ro Relații la telefon: 0733.133.000

  • Ce responsabilitati vei avea: Prospectezi incontinuu piata si abordezi potentialii clienti, in vederea promovarii produselor si serviciilor de asigurare; Identifici nevoile de protectie financiara si de asigurare a bunurilor, vietii si sanatatii potentialilor clienti; Elaborezi oferte personalizate pentru potentialii clienti, in baza solutiilor financiare identificate; Mentii o legatura permanenta cu clientii si acorzi asistenta necesara pe durata parteneriatului cu acestia; Monitorizezi piata de asigurari si identifici oportunitatile de business. Ce asteptam de la tine : Sa ai spirit antreprenorial; Sa ai capacitatea de a relationa cu diverse tipologii umane; Bune abilitati de comunicare si negociere; Sa fii orientat catre obtinerea de rezultate; Cunoasterea pietei asigurarilor si a produselor de asigurari reprezinta un avantaj; Experienta in vanzarea de produse si - servicii financiare constituie un avantaj; Studii medii/ Studii superioare constituie un avantaj. Ce iti oferim: Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programe si know-how din cadrul grupului Allianz; Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si motivanta; Plan de cariera cu extrabeneficii; Bonusuri de performanta (lunareare/trimestriale); Comisioane lunare si comisioane aditionale; Programe de training, adaptate nevoilor de dezvoltare profesionala si personala; Discounturi la asigurarile personale.

  • 1

    Ce responsabilitati vei avea: Prospectezi incontinuu piata si abordezi potentialii clienti, in vederea promovarii produselor si serviciilor de asigurare; Identifici nevoile de protectie financiara si de asigurare a bunurilor, vietii si sanatatii potentialilor clienti; Elaborezi oferte personalizate pentru potentialii clienti, in baza solutiilor financiare identificate; Mentii o legatura permanenta cu clientii si acorzi asistenta necesara pe durata parteneriatului cu acestia; Monitorizezi piata de asigurari si identifici oportunitatile de business. Ce asteptam de la tine : Sa ai spirit antreprenorial; Sa ai capacitatea de a relationa cu diverse tipologii umane; Bune abilitati de comunicare si negociere; Sa fii orientat catre obtinerea de rezultate; Cunoasterea pietei asigurarilor si a produselor de asigurari reprezinta un avantaj; Experienta in vanzarea de produse si - servicii financiare constituie un avantaj; Studii medii/ Studii superioare constituie un avantaj. Ce iti oferim: Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programe si know-how din cadrul grupului Allianz; Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si motivanta; Plan de cariera cu extrabeneficii; Bonusuri de performanta (lunareare/trimestriale); Comisioane lunare si comisioane aditionale; Programe de training, adaptate nevoilor de dezvoltare profesionala si personala; Discounturi la asigurarile personale.

  • 1

    Companie de telecomunicatii angajeaza agent vanzari ,se ofera salariu fix+comision din vanzari+tickete de masa

  • DESCRIERE Firma Enel Energie Partener Căutăm persoane interesate ,dornice de muncă și cu dorință de promovare, pentru gestiunea clienților online, operator introducere date, agenti vanzari cu disponibilitate imediată ,salariu motivant, bonusuri și comisioane. Atasati cv-ul dvs aici, va vom suna in cel mai scurt timp pentru un interviu. Descriere: Partener Enel Energie Angajeaza Agenti vanzari - Operator date Online - Back Office Cerințe: - cunostinte operare PC - persoana dinamica, motivata, responsabila - abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostintelor intr-un timp cat mai scurt - caracter sociabil - persoană dinamica, motivata - program full-time Descrierea jobului - promovarea produselor companiei, - cresterea vanzarilor, - aplicarea tehnicilor de vanzare, vanzarea produselor, - intocmirea documentelor specifice activitatii, - crearea mediului ambiental necesar vanzarii - cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare - consilierea clientului in alegerea produsului/contractului dorit - mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului. - sistem bonusare

  • 2

    Logistica este in cautarea unui coleg nou (preferabil fata intre 18-45 ani) pentru pozitia de Agent Vanzari Spitale zona Bucuresti si judetele limitrofe ! In viziunea noastra, candidatul ideal trebuie sa aiba: dorinta de a avea libertate de miscare si de a lucra pe teren (candidatul trebuie sa fie posesorul unul permis de conducere categoria B) deschiderea spre a invata o meserie noua si, totodata, sa dea dovada de: excelente abilitati de comunicare si negociere abilitati de organizare și planificare/ prioritizare dorinta de a invata si aprofunda un domeniu nou gandire analitica orientare catre rezultate si solutii Detalii despre acest post le vom discuta la interviu, unde ne vom si cunoaste. Pana atunci, pentru a-ti putea forma o imagine, vezi cateva dintre responsabilitatile atasate pozitiei, astfel: dezvolta si mentine o buna relatie cu clientii spitalele din zona alocata si reprezentantii producatorilor. Preluarea comenzilor de la clienti si urmarirea incasarilor. Atingerea planului de vanzari si incasari. Urmareste derularea si finalizarea contractelor cu spitalele. Realizeaza rapoarte, analize specifice activitatii la solicitarea managementului companiei Scopul fiind: Consolidarea unor relatii comerciale bazate pe profesionalism si incredere; Realizarea planului de vanzari si implicit realizari profesionale si materiale

  • Compania Technopol Ro este în continuare în căutare de noi candidați pentru funcția de Manageri vânzări de utilaje agricole Avantaje: - Compania oferă mașină de serviciu! - Program de muncă stabil - Salariu fix și atractiv, plus bonusuri - Oportunități de creștere profesională. - Deplasări în interes de serviciu frecvente achitate Cerințe: - Permis de conducere - Abilități de comunicare și interacționare cu clienții - Disponibilitate la deplasări - Cunoașterea limbii ruse sau ucraineană constituie un avantaj! Trimite un CV la adresa Informațiile privind salariul, cerințe și alte condiții poți să ne suni la de luni până vineri între orele 9:00- 17:00 technopol.ro SC TECHNOPOL ROM SRL, in comună Ciocârlia , jud. Ialomița, la 10 km de orașul URZICENI.

  • Salveaza cautarea