Trimite
3

Angajez promoter

Specificații
Numele companiei Ana&Cornel
Tip job part time

Producator cu renume in producerea si prelucrarea produselor din carne,angajam pentru Bucuresti promoter

Cautam persoane dinamice, cu memorie buna, atitudine prietenoasa, disciplinate si perseverente.

Cerintele noastre:

disponibilitatea de a invata sortimentatia noastra

capacitate de organizare si perseverenta

atitudine pozitiva si orientare spre client

spirit de observatie si corectitudine

disponibilitate de deplasare (Bucuresti)

Responsabilitati:

vizitarea magazinelor conform unui program prestabilit

aranjarea si cosmetizarea vitrinelor cu produsele firmei

degustări produse

Împărțirii flyere

completare chestionare si relaționare clienții

raportarea zilnica a activitatii

Ce oferim:

loc de munca stabil

salariu 3000 lei

tichete masa

bonus atingere target

discount cumparaturi

Dacă anunțul va stârnit curiozitatea și v.ar plăcea sa faceți parte dintr-o companie care activează pe piața de 30 de ani,va rog sa atașați un cv

Emanuel09 Daniel