Trimite

Tehnician Mentenanță Sisteme de Securitate

Colaborăm cu o companie de top din domeniul securității pentru care suntem în căutarea unui Tehnician Mententanță dedicat, experimentat si dornic sa se alăture echipei lor din București.

Responsabilități:

realizarea lucrărilor de întretinere, service și după caz punere în funcțiune a sistemelor de curenți slabi (supraveghere video CCTV, sisteme de antiefracție, control acces);

instruirea clientului în vederea utilizării sistemelor instalate în locațiile acestuia;

întocmirea documentației necesara fiecărei intervenții pentru o cât mai buna gestionare și remediere a defecțiunii (fișa de intervenție fișa de intrare în service proces verbal de predare primire);

gestionarea intervențiilor în funcție de gradul de prioritate, stabilit de managerul direct, astfel încat să se îndeplineasca atribuțiile stabilite pentru ziua respectivă, alegandu-se traseul optim pentru îndeplinirea lor;

Cerințe:

absolvent studii medii superioare cu profil tehnic;

reprezintă un avantaj experiența de cel puțin 2 ani ca tehnician instalare inginer punere în funcțiune sisteme de securitate: supraveghere video (CCTV), interfonie, sisteme de alarmă, control acces si pontaj, sisteme de detecție incendiu, etc

cunostințe de IT&C (rețelistică, transfer date, cablare structurată);

cunostințe avansate PC, Windows și Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

limba engleză - nivel mediu

fară antecedente penale;

ținută morală deosebită;

seriozitate, punctualitate, spirit de echipă.

reprezintă un avantaj deținerea unui atestat de absolvire a cursurilor de perfecționare pentru ocupația Inginer Tehnician sisteme de securitate organizate de ARTS sau similar;

Beneficii:

salariu motivant, în funcție de nivelul de cunostințe, implicare, performanță și rezultate;

dezvoltare profesionala într-un mediu tânăr, competitiv;

participare la traininguri de specialitate;

bonuri de masă;

se ofera masină de serviciu, telefon mobil si laptop.

Pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați.

Paul Olaru