Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Constanta Mamaia

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 12

    Cautam persoane serioase, punctuale cu abilitati de organizare si planificare a muncii: - bucatari - ajutor bucatar - muncitor necalificat vase - sef de sala - ospatari - ajutor ospatari - personal receptie hotel - cameriste - beach boy - tehnician IT Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic de luni pana vineri ,intre orele 08-16.

  • 76

    Angajam pentru sezon in Mamaia, pe urmatoarele posturi: - grataragii - ajutor bucatarie - barmani - muncitori necalificati. Oferim cazare, 2 mese si salarii intre 2.000-3.500 ron. Relatii la telefon 0724557997

  • Buna ziua, Sunt in cautare de o menajera pentru a ma ajuta cu curatenia intr-un apartament de 2 camere. Apartamentul este inchiriat vara in regim hotelier si eu nu pot ajunge, locuind in Bucuresti. Este necesara disponibilitatea cel putin de 2-3 ori/saptamana si ideal si detinerea unui autovehicul pentru deplasare. Negociem in privat detaliile

  • 1

    Responsabilitati: - Responsabil de functionarea corespunzatoare a instalatiilor sanitate si de climatizare - Responsabil de intretinerea tuturor pieselor de mobilier, a decoratiunilor si a tamplariei - Tine evidenta cladirii, instalatiilor si echipamentelor din dotarea unitatii in vederea asigurarii intretinerii, reparatiilor curente si capitale. -Urmareste, propune, realizeaza, dispune masuri in vederea executarii corecte si la timp a lucrarilor aprobate, asigurand desfasurarea in cele mai bune conditii a activitatilor tuturor departamentelor din unitate din punct de vedere tehnic avand drept scop final satisfactia clientilor. Cerinte: Cunostinte: electrica, instalatii; Minim 2 ani de experienta intr-o pozitie similara; Abilitati si cunostinte tehnice; Persoana responsabila; Abilitati de relationare si comunicare; O persoana entuziasta si cu atitudine pozitiva; Permis de conducere categoria B

  • 2

    Angajez o doamna serioasa pentru menaj ..program 8 ore pe zi. Weekend liber..constanta. Salariu 2000 RON Telf

  • 3

    Hotel de 4 stele din Mamaia angajeaza Guvernanta pentru departament Housekeeping! Cerinte: - Experienta pe un post similar in hoteluri de minim 50 camere. Oferim: - Contract pe perioada nedeterminata (postul este permanent); - Pachet salarial atractiv. Pentru informatii va rugam sunati de luni pana vineri intre orele 08-16:00

  • Salveaza cautarea