Trimite
6

IASICON SA Iasi angajeaza inginer constructor

Specificații
Numele companiei IASICON SA IASI

Societatea IASICON SA, cu sediul in Iasi, B-dul Tudor Vladimirescu 45A, tel. , , angajeaza inginer constructor pentru executie lucrari( sef punct de lucru, sef santier);

Cerinte:
- Absolvent facultatea de CCIA
- Minimum 1-3 ani experienta in derulare executie proiecte de constructii civile;
- Cunostinte de PC: MS Office, Auto Cad;
- Aptitudini bune de comunicare, prezentare personala si relatii interpersonale;
- Meticulozitate si aptitudini de analiza si rezolvare a problemelor;
- Abilitati si cunoastere a limbajului tehnic in constructii si instalatii;
- Disponibilitate pentru deplasari .
-Posesor permis categoria B;

Responsabilitati
Responsabil cu supravegherea lucrarilor de executie conform proiectului si a conditiilor contractuale;
Realizeaza planificarea activitatilor de executie atat a personalului propriu cat si a subcontractorilor, urmareste respectarea graficului de executie si coordoneaza activitatea in santier;
Intocmeste necesarele de materiale si echipamente in conformitate cu listele de cantitati din devize si proiect;
Urmareste respectarea normelor de calitate in executie si confirma din punct de vedere calitativ, lucrarile executate de catre personalul propriu sau cel al subcontractorilor;
Verifica si confirma din punct de vedere cantitativ materialele si echipamentele livrate in santier;
Intocmeste procese verbale si documentatia aferenta cartii tehnice a constructiei;
Urmareste respectarea normelor de SSM si PSI pe intreaga durata a executiei;
Mentine legatura cu reprezentantul Beneficiarului, responsabil cu executia;

Se ofera:
- salarial actractiv, in functie de rezultate, bonuri de masa, etc;
-posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica; loc de munca stabil;
-posibilitatea de instruire si perfectionare;

Panaite Nicusor