RADEN PROIECT INSTAL Angajează Muncitor Specializat în Hidroizolații

Specificații
Numele companiei RADEN PROIECT INSTAL SRL
Descriere

Compania: RADEN PROIECT INSTAL SRL

Locație: BAIA MARE , MARAMURES

Tipul de angajare: Full-time

Descrierea Companiei: Suntem o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în domeniul construcțiilor, specializată în soluții de hidroizolații pentru o gamă variată de proiecte.. Ne mândrim cu o echipă de profesioniști dedicată și căutăm să ne extindem echipa cu muncitori specializati în hidroizolații.

Descrierea Postului: Căutăm muncitori specializat în aplicarea soluțiilor de hidroizolații pentru diferite tipuri de construcții. Candidatul ideal va avea experiență în realizarea hidroizolațiilor atât la construcții noi, cât și la reabilitarea celor existente.

Responsabilități:
Pregătirea suprafețelor și aplicarea soluțiilor de hidroizolații conform specificațiilor tehnice;
Lucru cu materiale diverse pentru hidroizolație (membrane, emulsii, mase de etanșare etc.);
Evaluarea și repararea hidroizolațiilor existente;
Respectarea strictă a normelor de siguranță la locul de muncă;
Colaborarea cu echipa pentru finalizarea proiectelor la timp și conform standardelor de calitate.

Cerințe:
Experiență demonstrată în domeniul hidroizolațiilor;
Cunoștințe despre diferitele materiale și tehnici de hidroizolație;
Capacitatea de a citi și înțelege planurile și specificațiile tehnice;
Seriozitate, punctualitate și spirit de echipă;
Permis de conducere categoria B,BE constituie un avantaj.

Oferim:
Pachet salarial competitiv, ajustabil în funcție de experiență și competențe;
Oportunități de formare profesională și dezvoltare personală;
Echipament de protecție și de lucru de înaltă calitate;
Mediu de lucru sigur și respectuos.

Cum să Aplicați: Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail sau să contactați departamentul nostru de resurse umane la numărul de telefon .

Termenul limită pentru aplicare este 21.03.2024.

Vă mulțumim pentru interesul arătat față de poziția disponibilă în cadrul companiei noastre și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

RADEN PROIECT INSTAL SRL