Trimite

Tubulator naval

Specificații
Numele companiei Minerva Navis
Descriere

La Minerva Navis investim in oameni!

Candidatul ideal
- să fi absolvit minim 8 clase;
- să aibă pregătire specializată de tubulator naval;
- să dețină cunostințe despre asamblarea și montarea instalațiilor de tubulatură navală;
- să utilizeze corespunzător echipamentul și sculele necesare;
- să citească documentația navală (plan iso, PDM, avantaj diagramă);
- să aibă capacitate de a anticipa soluții și de a-și organiza timpul propriu pentru îndeplinirea eficientă a sarcinilor;
- are capacitate de a se integra într-o echipă și de a-și aduce contribuția prin participare directă.

Descrierea jobului

- Asamblează și instalează diferite tipuri de țevi, tuburi și fitinguri metalice și nemetalice, fier, oțel, cupru și plastic;
- Taie țeava: exotic piper sau ţeavă grea folosind fierăstraie, cutere de țeava, ciocan și dalta, autogenul și mașina de tăiat țeava;
- Racordează țevi, folosind îmbinări filetate, sudate, sudate cu aliaj de alamă sau topite și unelte de mână;
- Filetează țeava exotic piper folosind mașina de filetat. Indoaie țeava folosind unelte de îndoit țeava și mașina de îndoit țeava;
- Asigură țevile de structură cu bracheți, cleme și cârlige folosind unelte de mână și electrice;
- Crește presiunea în sistemul de tubulatură și observă manometrul conectat la acesta pentru a testa sistemul pentru scăpări;
- Realizarea de raportări zilnice către maistru.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- o masă caldă la prânz;
- bonus lunar în funcție de performanță.
Pentru relocare se oferă suplimentar: cazare, 2 mese pe zi și transport.

Alatură-te celor mai buni aşa cum au făcut mulţi alţii!

ALEXANDRU