Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Horeca Bucuresti Nivel de studii: Absolvent

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 3

    Descrierea postului: - ambalarea in mod corespunzator a coletelor; - aranjarea produselor in depozit; - incarcarea si descarcarea produselor in/din masini; - inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa; - participa la diverse activitati in cadrul magazinului (curatenie, inventariere); - participa la receptia cantitativa a produselor care intra in magazin. Minim 20 de caractere Cerinte: - responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa; - fara cazier; - cu bune cunostinte de utilizare a calculatorului si internetului; - fara probleme de sanatate, conditie fizica buna; - permis de conducere; - varsta maxima 35 ani; - cadidatul ideal trebuie sa fie de sex masculin. Oferta (beneficii, bonusuri): - salariu atractiv + bonusuri de performanta; - carte de munca; - acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale; - program de lucru de luni - vineri, 09.00-17.30, cu pauza; - achizitii de produse la pret de furnizor; - locatie langa statia de metrou Piata Sudului.

  • 16

    Angajez personal, cu sau fara exerienta pentru restaurant de tip fast food, program flexibil, se poate lucra si in tura de noapte . Posibilitatea de avansare, mediu de lucru placut, restaurant digitalizat. Salariu actractiv plus tichete de masa! Siguranta si seriozitate Analize periodice gratuite Ptr detalii sau programari la interviu puteti suna de L-V- 8:00-16:30

  • 10

    Angajam urgent persoana cu abilitati de negociere, comunicari si vanzari directe pentru postul de reprezentant vanzari. Pentru programari interviu sunati la numarul afisat. 0738796007

  • 26

    Angajam personal pentru postul de agent vanzari ,distribuitor cu sau fara experienta.Mai multe detalii la interviu. tel 0765 245 058

  • 15

    Companie internationala , recruteaza 10 consilieri in domeniul vanzarilor cu/ fara experienta , oferim training ,mediu de lucru placut,salariu motivant. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la numarul de telefon : 0738796007

  • Salveaza cautarea