Trimite

Barista -Experiența - Coffee Shop

Specificații
Numele companiei Pozitiv Ra
Descriere

NU APLICAȚI FĂRĂ EXPERIENȚA - barista

Angajăm BARISTA la Throwback Coffee Shop care trebuie sa aibă câteva bune :
bună dispoziție,
bună credință
bunăvoință

Despre produse te vom învață noi
Corectitudinea și comunicarea asertivă sunt necesare
Experiența pentru postul de barista si vânzări este obligatorie.
NU ACCEPTAM ALTFEL DE SITUAȚII

Ca Barista, vei oferi oaspetilor nostri o cafea perfecta si un vibe pozitiv in fiecare zi astfel incat sa cream o comunitate a iubitorilor de cafea autentica.
Iata mai jos principalele responsabilitati:
-vei prepara bauturi pe baza de cafea si produse complementare;
- vei consilia clientii in procesul de achizitie a produselor din cafenea;
-vei cunoaste toate originile de cafea din portofoliu, dar si modul de preparare;
-vei face recomandari de cafea si produse in functie de dorintele clientilor;
- vei incasa si servi clientii;
- te vei ocupa de organizarea produselor in cafenea;
- vei mentine o curatenie exemplara;
-vei respecta standardele si valorile companiei;
-vei organiza eficient activitatile si le vei prioritiza

Creativitatea si imaginatia bogata este apreciata si ne dorim sa vii cu idei noi pentru a creste impreuna.

Ce iti oferim:
-contract pe perioada nedeterminata
- bonus in functie de performanta
-echipa prietenoasa
-training
-dezvoltare profesionala

Ni se pare de la sine inteles, dar mentionam pentru a stii de la inceput, orice tips bacsis de pe tura ta este al tau.

Raluca Elena