Trimite

Angajam Front Desk Receptionist Hotel 3400 lei Salari

Specificații
Numele companiei SIR FUNDENI HOTEL
Descriere

Angajam personal recepție de hotel
Program in ture zi noapte: 12 24-12 48.
Salariu 3.400 Lei cu bonuri de masa incluse

Este nevoie de recepționer
Hotelul nostru este situat în Fundeni. Se află vizavi de spitalul de oncologie. Autocar 182-253-343-N103
Oportunitate de carieră la Sir Fundeni Hotel

Vrei să faci parte din echipa noastră? Dacă ești o persoană ambițioasă, atunci suntem în căutarea ta!

Postul disponibil: Front Office Receptie

Responsabilitățile tale vor include:

Primirea și întâmpinarea cordială a clienților în mod profesional și plăcut.
Oferirea de asistență informațională clienților privind serviciile și produsele noastre.
Gestionarea procedurilor de check-in și check-out
Pentru a realiza lucrări de facturare
Să poată utiliza un program software hotelier (Protel)

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul relațiilor cu clienții reprezintă un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu o gamă diversă de clienți.
Atitudine plăcută și profesională în relația cu publicul.
Orientare către detalii și capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini.
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de birou.

Sir Fundeni Hotel