Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

IT - Telecomunicatii Bucuresti Sector-2 Companii

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • - detii experienta relevanta de Telesales; - iubesti cifrele, rapoartele, si Excelul este cel mai bun prieten al tau; - esti orientat catre rezultate, competitiv si gasesti intodeauna o cale sa realizezi ceea ce iti propui; - esti energic, spontan si relationezi usor; - iti place sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica; - acumulezi rapid informatii si ai abilitatea a sintetiza, utiliza si reda cu usurinta. Te-am descris? Aplica aici sau trimite CV-ul la

  • 1

    Descrierea jobului: -Intretinerea tehnica a sistemelor de securitate, CCTV si control acces; -Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate, voce, date, conform proiectelor; -Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu); -Programarea sistemelor de securitate instalate. Cerinte: -Experienta in punerea in functiune a sistemelor de securitate -Calificare TEHNICIAN SISTEM DE SECURITATE (OBLIGATORIU) -Abilitati tehnice excelente; -Mod riguros de organizare; -Responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa; -Disponibilitate la posibile deplasari scurte in tara; -Permis conducere cat. B. Program luni - vineri 9.00 -17.00

  • Căutam coleg pentru postul de tehnic care să facă parte din echipa noastră. Suntem o agenție de chat localizată în zona Iancului. Avem o experiență din 2007 în domeniu, suntem câștigătorii Romanian Cam Studio of the year la Bucharest Summit 2018. Ne place să avem oameni zâmbitori în preajmă și să construim ceva frumos împreună. Experiența în domeniu este un plus. Detalii suplimentare: - Cunoștințe de site-uri și tehnologia din spatele domeniului de chat; - Cunoștințe IT, Hardware și Software (depanare, mentenanță și configurare); - Cunoștinte rețelistică (instalare și mentenanță); - Să ai cunoștințe de limba engleza mediu - avansat; - Să fii dispus să înveți lucruri noi pentru a veni în completarea abilităților necesare pentru a lucra în acest domeniu; - Să fii serios, dar în egală măsura să fii o persoana sociabilă, dispusă să lucreze în echipă; - Să iei inițiativa în căutarea de soluții la problemele tehnice apărute; - Să fii o persoană organizată, ambițioasă și să îți dorești să câștigi mai mult. Ce îți oferim: - Contract de muncă; - Bonusuri lunare de performanță; - Investiții în dezvoltarea ta personală și profesională; - Mediu de lucru tânăr, serios și responsabil - dispus să te ghideze în vederea perfecționării. Dacă ți se potrivește acest job, așteptăm CV-ul tău!

  • Salveaza cautarea