Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj si ingrijire persoane Tip job: Colaborare proiect

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 5

    Angajez urgent menajeră sau bonă ori asistentă îngrijire persoane în vârstă cu sau fără experiență. Locație stabilă semicentral. Program flexibil , salariu motivant de la 3000 lei plus bonusuri. Se ofera 3 mese respectiv se decontează transportul sau se asigură deplasarea . Accept și persoane din afara localități și se asigură cazare. Sunt de acord și cu persoane de etnie romă sau străini inclusiv bărbați , femei sau cuplu. Se solicită 3 persoane program full sau partime. Mai multe detalii la telefon . Cu drag vă aștept Diana.

  • 2

    Oferim/cerem seriozitate maxima

  • Asistent Medical SMURD cu experienta in Medicina de Urgenta Certificat Membru OAMMR timis ALP 2021 ofer servicii medicale ingrijiri si tratament la domiciliu clientului efectuez la recomandarea medicului: - Tratamente injectabile Injectii (Intramusculare Intravenoase Intradermice Subcutanate). - Testarea Alergiei la Antibiotic(e) - Perfuzii (Hidratare/Medicatie) Cu Supraveghere - Montare Flexule (Branule) - Recoltare Probe Biologice Sange (Biochimie Hemoleucograma vsh inr), Cultura din Plaga Etc. - Montat/Schimbat Sonda Vezicala (Urinara) B/F - Montare Sonda Nazogastrica - Ingrijire Cateter venos central Periferic si Camera implantabila pentru acces venos prelungit - Montez ace camera implantabila si heparinizez (Oncologie) - Toaletare schimbare Pansament Plagi - Suprimarea Firelor de Sutura - Ingrijiri escare - Toaletare schimbare pungi Colostoma ACN Urostoma - Toaletare schimbare Gastrostoma - Clisma evacuatoare - Monitorizare functii vitale temperatura puls tensiune arteriala saturatie oxigen - Acord servici de asistenta la domiciliu persoanelor varstnice - Ma deplasez la domiciliu in Timisoara si in Judetul Timis. IMPORTANT : Tratamentele injectabile se efectueaza doar pe baza retetelor de la medicul de familie sau medic specialist pentru mai multe detalii pot fi contactat telefonic, ofer si cer seriozitate. Sunt Vaccinat Anti Covid-19

  • vreau ajutor curatenie si menaj in casa...si nu numai,de la o fata maxim 40 de ani detalii doar la telefon,oricand la orice ora!(locatie si plata) .....urgent!

  • Persoană fizică efectuez servicii de curățenie la domiciliu în apartamente, case și birouri. Curățenie generală, de întreținere sau ocazional. (EU EFECTUEZ NU ANGAJEZ)

  • 2

    Responsabilitati: Intretinerea curatenie in cadrul locatiei; Curatenie in birouri, spatii comune ( bai, balcoane, holuri, receptii). Cerinte: Disponibilitate pt. a lucra pe un program de lucru full time (8h/zi), de luni pana vineri, in doua schimburi - tura 1: de la 6-14:00, tura 2: 13:00-21:00; Contract de munca, tichete de masa , asalariu fix si decont de transport Ne dorim persoane cu simtul responsabilitatii; Experienta de lucru in domeniul curateniei - minim 1 an. Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email cu terminatia “bss.ro”, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, LinkedIn etc) sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de companiile din cadrul Building Support Services. Prelucrarea datelor se va face in scopul angajarii dvs. in compania Building Support Services. Potrivit legislatiei in vigoare, aveti dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. personale, rectificarea sau stergerea acestora (in masura in care acest lucru nu contravine legii), restrictionarea prelucrarii sau portabilitatea acestora. De asemenea, aveti dreptul de a va opune prelucrarii si de a depune o plangere in fata autoritatii in domeniu. In categoria datelor personale intra: nume, prenume, CNP, varsta, sex, etnie, rasa, orientare politica, religioasa, starea de sanatate, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, ocupația, venitul, fotografie, orice alt tip de date care se pot corela pentru a duce la identificarea unei persoane. Pentru orice sesizare cu privire la prelucrarea datelor personale de catre Building Support Services, va rugam sa va adresati ofiterului nostru de protectie a datelor personale.

  • 1

    Cautam persoana pentru ajutor in ingrijirea unui cuplu ( f 90 ani si b 90 ani) deplasabili, lucizi, fara grave probleme de sanatate doar ceve specifice varstei.. Atributii : ingrijire si supraveghere, menaj, gatit Program : intern cu 4 zile libere/luna Salariul: 2800 lei/luna tel. sau

  • 13

    Cautam bona cu experienta pentru fetita de 9 ani. Atributii : ingrijire si supraveghere copil, insotire activitati, accent pe educatie, plimbari, preparat/servit masa. Program: 8 ore/zi, L-V Salariul: 2800 lei/luna, negociabil tel sau

  • 11

    Cautam urgent o bona cu experienta pentru o fetita de 3 an. Programul este intern cu 2 week-end-uri libere pe luna. Se cauta o persoana foarte responsabila, calma si blanda. Salariule este de 4000 lei. Tel 0726256070 sau 0213107403

  • 22

    Caut o doamna(domnisoara) serioasa care are nevoie sa locuiasca in constanta ! Apartamentul mamei mele are doua camere si are nevoie ca cineva sa i faca piata cateodata Este tanara are 53 de ani si a suferit o interventie chirurcicala , se poate deplasa singura dar are nevoie de compania une doamne , domnisoare, pt ca e urat sa stai singur ! cine are nevoie de o locuinta gratis si mancarea , in schimbul unor mici servicii , va rog contactati ma ! Laura

  • Caut personal pentru curatenie dupa zugravit, plata per zi, femei barbati, Constanta Lazu Agigea Navodari

  • Ingrijirea unui senior parțial mobil în apartamentul cu conexiune la internet in K ln! SunSet are o poziție pentru ingrijitorii cu o bună cunoaștere a limbii germane. Domnul are 85 de ani este partial mobil, are demență și depresie avansata. Domnul se deplaseaza intr-un scaun cu rotile sau cu un baston, dar nu suferă de incontinență. Seniorul are, de asemenea, probleme cu tensiunea arterială. Nu este necesară îngrijirea de noapte, doar ocazional. Domnul locuiește într-un apartament in K ln cu acces la internet, ingrijitoarea își primește propria cameră complet mobilată, cu baie. Hobby-urile domnului includ mersul pe jos și vizionarea de filme. Recompensa pentru o schimbare de două luni este de 2497 EUR NET, costurile de călătorie fiind acoperite de SunSet. Avantajele acestei oferte: - Fără incontinență - Rotațietimp de două luni - Îngrijirea de noapte este doar ocazională - muncă pe termen lung și stabilă Cerințe pentru supraveghetor: - o femeie cu cunoștințe bune de limba germană - Vârsta nu contează - Absolut nefumător Lucrând cu noi veți câștiga, printre altele: - Un loc de muncă pe termen lung, legal și sigur, timp de 1-3 luni în Germania - Peste 200 de noi oportunități de angajare în fiecare lună - Familii dovedite cu referințe pozitive din partea îngrijitorilor noștri - Contract de muncă sau comerț, plătim taxele pentru dvs. - Posibilitatea de a asigura un venit stabil și regulat - Capacitatea de a alege un post de muncă care să se potrivească nevoilor dumneavoastră - Capacitatea de a lucra imediat și fără taxe de agenție - Servicii profesionale și asistență pe toată durata cooperării - Organizarea călătoriei către familia clientului de către specialiștii noștri - Personal plăcut și de ajutor de la compania noastră, pe care vă puteți baza întotdeauna - 10 birouri în toată Europa. Ne puteți găsi în Slovacia (Bratislava, Nitra, ilina, Pre ov), Republica Cehă (Praga), Ungaria (Budapesta), Bulgaria (Sofia), Croația (Zagreb, Osijek) și România (Timișoara) Aruncați o privire la celelalte oferte ale noastre la https://ro.sunset24.eu/locuri-de-munca. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați. Contactați acum specialiștii noștri!

  • Doresc sa am grija de o persoană în vârstă.In schimbul unul apartament.Nu caut un serviciu.Nu intern si nu extern.Seriozitate ofer si cer.

  • 2

    Lucrează în stărinătate în meseria de ÎNGRIJITOR BĂTRÂNI, vino sa te califici acum si beneficiezi de reduceri! Oferim posibilitatea unui contract de munca in Uniunea Europeana sau in tara la terminarea cursurilor, la unul din colaboratorii nostrii!!! Lectori cu experienta! Suport de curs! Plata in rate! Practica asigurata! SOS. MORARILOR 2 B, SECT. 2, BUCURESTI,

  • 2

    Caut urgent femeie pentru ingrijirea unui batran ...in judetul Ilfov Salariu foarte bun , contract de munca Telefon

  • 11

    Cautam persoana ingrijire bolnava ( femeie, 34 ani, imobilizata ) Atributii : supraveghere/ ingrijire, servit masa, igiena Program : regim , cazare, masa si 4 zile libere/luna Salariu: 2500 lei/luna tel sau

  • Avem un nou loc de munca, o doamna parțial mobilă în apartamentul cu conexiune la internet în Graefelfing! SunSet caută o îngrijitoare pentru o doamna de 76 de ani care suferă de slabiciune a varstei. Doamna se deplasează de obicei într-un scaun cu rotile, astfel încât ingrijitoarea ar trebui să poată utiliza tehnologia de transmisie. Există, de asemenea, riscul de a cădea aici. Din fericire, doamna nu suferă de incontinență. Nu este necesară îngrijirea de noapte, doar ocazional. Doamna locuiește cu soțul ei, astfel încât îngrijitoarea poate alterna cu soțul femeii în vârstă în timpul gătirii, dacă este necesar. Cazarea se face într-un apartament cu acces la internet. Ingrijitoarea își primește propria cameră complet mobilată. Recompensa pentru o schimbare de trei luni este de 4090 EUR / NET, costurile de călătorie fiind acoperite de SunSet. Avantajele acestei oferte: - fără incontinență - fără restricții mentale - Îngrijirea de noapte este doar ocazională - muncă pe termen lung și stabilă Cerințe pentru supraveghetor: - o femeie cu cunoștințe foarte bune de germană - Vârsta: 30-50 - absolut nefumători - Permisul de conducere este un avantaj Lucrând cu noi veți câștiga, printre altele: - Un loc de muncă pe termen lung, legal și sigur, timp de 1-3 luni în Germania - Peste 200 de noi oportunități de angajare în fiecare lună - Familii dovedite cu referințe pozitive din partea îngrijitorilor noștri - Contract de muncă sau comerț, plătim taxele pentru dvs. - Posibilitatea asigurării unui venit stabil și regulat - Capacitatea de a alege o poziție de lucru care să se potrivească nevoilor dumneavoastră - Capacitatea de a lucra imediat și fără taxe de agenție - Servicii profesionale și asistență pe toată durata cooperării - Organizarea călătoriei către familia clientului de către specialiștii noștri - Personal plăcut și de ajutor de la compania noastră, pe care vă puteți baza oricând - 10 birouri în toată Europa. Ne puteți găsi în Slovacia (Bratislava, Nitra, ilina, Pre ov), Republica Cehă (Praga), Ungaria (Budapesta), Bulgaria (Sofia), Croația (Zagreb, Osijek) și România (Timișoara) Aruncați o privire la celelalte oferte ale noastre la https://ro.sunset24.eu/locuri-de-munca. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați. Contactați acum specialiștii noștri! SUNSET MSH Tel.: E-mail: Web: https://ro.sunset24.eu

  • 2

    Ofertă : - curs ingrijitor bătrâni la domiciliu 600 lei - curs bucătar - 700 lei - curs ospătar - 700 lei - curs agent securitate 350 lei - curs igienă 100 lei - curs prim ajutor 300 lei Cursurile vor începe cu data de 10.03.2021 Cursurile sunt recunoscute în U.E. tel .

  • 4

    curs ingrijitori batrani la domiciliu incepe in data de 12.02.2020.telefon .

  • 8

    Cautam bona cu experienta pentru fetita 1 an si 8 luni. Atributii : ingrijire si supraveghere copil, preparat masa, plimbari in parc, activitati educative ( specifice varstei) Program : 6-8 ore/zi Salariul: 2800 lei/luna tel. sau

  • Salveaza cautarea