Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Menajere Mures

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 3

    Responsabilități: - curăță spațiile din Rezidență și din zona aferentă (spații verzi, alei); - igienizează spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare; - răspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență. Cerințe: - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți; - atentă la detalii. Se oferă: - contract de muncă pe termen lung; - salariu competitiv; - mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța; - masa de prânz în cadrul Rezidenței; - transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mures și Iernut. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș. Pentru informații: telefon 0722 185 214, Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • 1

    Caut femeie pensionara pentru curatenie din Tg Mures. Informatii exclusiv la telefon, nr. .

  • 3

    Caut femeie care să ști să gătească și să facă menaj. Dacă e nevoie asigur cazare relații la tel.

  • caut o familie pt calcat 4ore .am vrâsta de 58 de ani ,serioasa nefumătoare mai lucrez și în altă parte (curățenie)pt mai multe detalii sunați la telefon,rog seriozitate, persoane neserioase sa nu mă caute! mulțumesc!

  • I want a good job for part time I need work very much I hope I will do your work responsibly I hope I don't have to take any work

  • 2

    Caut doamna serioasa pentru curatenie si menaj la casa, in localitatea Livezeni, cartier Orizontului, 1-2 zile pe saptamana. Program de 8 ore.

  • Salveaza cautarea