Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menajere Mures

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    Căutam o femeie serioasa cu vârsta cuprinsă între 25 și 40 de ani pt ingrijirea unui copil de 1 an și 5 luni. Experiența nu este obligatorie dar constituie un avantaj.Oferim cazare si toate dheltuielile necesare . Mai multe informatii la tel

  • 1

    Responsabilități: - curăță spațiile din Rezidență și din zona aferentă (spații verzi, alei); - igienizează spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare; - răspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență. Cerințe: - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți; - atentă la detalii. Se oferă: - contract de muncă pe termen lung; - salariu competitiv; - mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța; - masa de prânz în cadrul Rezidenței; - transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mures și Iernut. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș. Pentru informații: telefon 0722 185 214, Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • 3

    Firma cu obiect de activitate Cleaning si Proprety Management angajam tehnician supervizor zona Atributii: - coordoneaza personalul in activitatile de curatenie - rezolva solicitarile de natura tehnica - realizeaza distributia lunara in locatii etc.

  • 1

    Angajam femeie de serviciu in agenția BRD Sighișoara program de lucru de 2 ore fie de dimineața fie după ora 15:00/17:00 un program flexibil Pentru mai multe detalii sunați la nr de tel

  • 6

    SC Hidrosalt Holding SRL cauta femeie pentru facut curatenie la birouri la sediul nostru din Reghin Str.Garii nr.78, Jud.Mures, pentru informatii suna-ti la numarul 0744345371.

  • Caut persoana pentru ingrijirea permanenta a unei persoane bolnave imobilizata la pat. Prefer persoana fara obligatii. Informatii la telefon

  • Salveaza cautarea