Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj si ingrijire persoane Mures

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    Căutam o femeie serioasa cu vârsta cuprinsă între 25 și 40 de ani pt ingrijirea unui copil de 1 an și 5 luni. Experiența nu este obligatorie dar constituie un avantaj.Oferim cazare si toate dheltuielile necesare . Mai multe informatii la tel

  • caut un loc de muncă în orașul Luduș județul mureș .ca îngrijorătoare bătrîni sau bonă poate să fie și în curățenie.

  • 3

    Vrei un loc de muncă bun în domeniul îngrijirii persoanelor vârstnice, ai experienta și cunoști limba germană? ✔️Aplică pentru un job sigur în Germania apeland unul dintre numerele de telefon: 773 756 209 / 0365630006 Îți oferim : ️✔️ Contract legal și suportul nostru pe tot parcusul colaborării ✔️ Organizarea plecării și rezolvarea tuturor formalităților ✔️ Salarii atractive ✔️ Transport gratuit dus –întors ✔️ Mese și cazare ✔️ Asigurări private de sănătate ✔️ Nu avem comision și nici nu percepem vreo taxă ✔️Cazuri în funcție de experiența deținută ✔️Cursuri de formare / cursuri de limbă germană Ne puteți vizita și la sediul nostru din Targu Mures B-dul 1 Decembrie 1918 nr. 21 Vă așteptăm în echipa noastră de îngrijitoare și îngrijitori! ----------------------------------------------------------------------------------- Administratorul datelor dvs. personale este Promedica Care Sp. z o.o. cu sediul la Varșovia (00-807) Al. Jerozolimskie 94, Polonia. Vă informăm cu privire la posibilitatea de retragere a consimțământului în orice moment trimițând un e-mail la: sau prin telefon la numărul: +40316302347, sau în scris la adresa: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Varșovia, Polonia sau personal. Retragerea consimțământului nu va afecta legalitatea prelucrării, care a fost făcută pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

  • 1

    Responsabilități: - curăță spațiile din Rezidență și din zona aferentă (spații verzi, alei); - igienizează spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare; - răspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență. Cerințe: - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți; - atentă la detalii. Se oferă: - contract de muncă pe termen lung; - salariu competitiv; - mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța; - masa de prânz în cadrul Rezidenței; - transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mures și Iernut. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș. Pentru informații: telefon 0722 185 214, Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • 3

    Firma cu obiect de activitate Cleaning si Proprety Management angajam tehnician supervizor zona Atributii: - coordoneaza personalul in activitatile de curatenie - rezolva solicitarile de natura tehnica - realizeaza distributia lunara in locatii etc.

  • 1

    Doamna cu experienta, îngrijesc bolnavi chiar și imobilizați la pat, dacă e nevoie non stop în Târgu Mures

  • Caut de muncă ca bonă ,îngrijire bătrîni , sau în menaj în Luduș județul mureș

  • 3

    Oferim locuri de munca in Germania pentru ingrijitoare batrani la domiciliu incepand cu data de 15.05.2020. Se cauta persoane vorbitoare de limba germana la nivel conversational, iar experienta constiutuie un avantaj. Se ofera contract, masa, cazare si asigurare.Suport pe intreaga perioada a sederii.Salariu atractiv! Pentru detalii, va rog sa sunati de L-V intre orele 09.00-17.00 la nr. de tel 0733978859.

  • Caut o ingrijitoare pentru soacra mea este paralizata in carucior. Care sa locuiasca permanent cu ei.Ea se cere la toaleta si poate manca singura.Oferim salariu atragator. Detalii la telefon

  • 1

    Angajam femeie de serviciu in agenția BRD Sighișoara program de lucru de 2 ore fie de dimineața fie după ora 15:00/17:00 un program flexibil Pentru mai multe detalii sunați la nr de tel

  • 6

    SC Hidrosalt Holding SRL cauta femeie pentru facut curatenie la birouri la sediul nostru din Reghin Str.Garii nr.78, Jud.Mures, pentru informatii suna-ti la numarul 0744345371.

  • Caut persoana pentru ingrijirea permanenta a unei persoane bolnave imobilizata la pat. Prefer persoana fara obligatii. Informatii la telefon

  • 4

    O familie minunata cauta o doamna responsabila,blanda si empatica pentru gemeni, o fetita si un baietel , o doamna care sa se ocupe de supravegherea si ingrijirea lor la domiciliul parintilor, in Sangeorgiu de Mures, alaturi de mama care este in permanenta acasa. Programul este de luni pana vineri,intre orele 10 si 18. Parintii acorda suport si intelegere in perioada de acomodare si pana cand invata programul și nevoile gemenilor. Conditii bune de munca, pachet financiar atractiv si diverse beneficii. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul de telefon , de luni pana vineri intre orele 9 si 17.

  • caut de muncă ca bonă sau sa îngrijesc bătrîni în orașul Luduș

  • Salveaza cautarea