Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Muncitori productie - depozit - logistica Alba Companii

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 9

    Descrierea postului: - Manipularea marfurilor din depozit - incarcarea/descarcare coletelor; - Verificarea si asigurarea integritatii ambalajelor coletelor; - Mentinerea ordinii si a curateniei in depozit; - Program de lucru de noapte, interval orar: 20.00-03.00. Conditii pentru ocuparea postului: - Seriozitate; - Disponibilitate pentru program flexibil; - Atestat stivuitorist; - Permis categoria B. Beneficii: - salariu intre 1700-2000 lei net. 1. FILADELFIA TURISM Reduceri consistente pentru vacantele proprii. 2. TABITA TOUR Transport gratuit in cazul curselor judetene si interjudetene. Reduceri substantiale / gratuitati la cursele internationale. 3. DIREKTASIG Oferte personalizate pentru orice tip de asigurare. 4. POS TA TABITA TOUR Livrare gratuita pentru coletele personale. 5. SERVOPLUS 15% reducere la piesele auto achizitionate. 20% reducere la manopera lucrarii. SC Tabita Tour SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • 1

    Compania noastra, care activeaza in sectorul prelucratii lemnului, cauta: -muncitori calificati si necalificati (tamplari, finisori, frezori si femei pe partea de slefuit manual); Sunt necesare: -experienta in domeniu (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie); -capacitatea de gestionare si indeplinire a sarcinilor pe parcursul zilei; Se ofera: -salariu net 2000 lei; Pentru mai multe detalii va rugam sa sunati la nr. de telefon: .

  • 5

    Descriere Oferta de munca in Zatec, Brno, Tachov si alte locati - Cehia. Cautm persoane serioase - barbati, femei si cupluri pentru diferite FABRICI auto in general. Benefici: - salar 100-120kc ora curat + cazare Gratuita si decenta ; + avans saptamanal + posibilitate ore suplimentare +Transport Gratuit din Romania Cerinte: - indemnare, - seriozitate - varsta pana in 48ani Pentru inscrieri ne puteti contacta 0040742530624, Marian.

  • 1

    Cerinte: Cunostiinte minime privind desenul tehnic. Organizat si responsabil. Responsabilitati: Executia si montajul pieselor mecano-sudate. Oferim: Un loc de munca dinamic cu posibilitati de avansare. Sus inere dezvoltare ta profesional si personala prin traininguri permanente. Salarizare fixa. Ttichete de masa. Prime lunare in functie de performante. Prime anuale din profitul societatii. Decontare transport. Program de munca de 8 ore intr-un singur schimb. Descrierea companiei Magic Agrojet S.A. parte a grupului CST produce subansamble metalice mecano-sudate pentru parteneri din Franta si Germania ce activeaza in domeniile: - subansamble ce deservesc industria masinilor agricole. - constructilor de masini si utilaje industriale specializate; - linii tehnologice industriale din INOX; Suntem o societate in plina dezvoltare si te invitam sa ni te alaturi

  • Contractam mecanic si electrician auto cu experienta. Conditii optime de munca. Se lucreaza in conditii de igiena desavarsita, la standarde ridicate. Service modern,situat in Sibiu. La nevoie intermediem cazare.

  • 5

    Terra Plast Trade S.R.L. punct de lucru Ocna Mureș,își mărește echipa si angajeaza: Reglor(mecanic) la masini de prelucrare mase plastice , Gestionar depozit Detalii la sediul firmei din Ocna Mureș,str.Horea,nr28 sau la tel.0784219477

  • Salveaza cautarea