Trimite

Director vanzari servicii

Specificații
Numele companiei ADEEA SORT SRL
Descriere

DESCRIERE

Cunoştinţe solide de limba engleză

Peste 2 ani de experiență
Candidatul Ideal

Suntem in cautare de un Reprezentant Vanzari Director Vanzari - servicii tehnice de inginerie si control calitate .

Experienta in ofertare pentru servicii de inginerie si control calitate;

Experienta in vanzari tehnice;

Cunostinte privind utilizarea programelor Microsoft Office: Word, Excel,etc.;

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;

Cunostinte tehnice solide si abilitati de comunicare excelente;

Orientat catre rezultate;

Capacitatea de a lucra independent si in echipa.

Descrierea jobului

Implementarea strategiei de vanzari si a campaniilor de promovare a serviciilorr si imaginii companiei la nivelul pietei si clientilor intr-un mod profesionist si pozitiv;

Prospectarea continua a pietei, pentru identificarea de noi clienti; vizitarea periodica a clientilor si partenerilor firmei;

Propune strategia de abordare ai dezvoltare a portofoliului de clienti;

Cunoasterea concurentei si a pietei de profil; monitorizarea permanenta a concurentei si elaborarea propunerilor de dezvoltare a activitatii;

Stabilirea si urmarirea realizarii target-ului lunar de vanzari ;

Prezentarea de oferte tehnico-economice, obtinerea de comenzi, intocmirea contractelor tehnice si comerciale;

Tinerea unei evidente a desfasurarii lucrarilor ofertate si aflate in executie;

Intocmirea de rapoarte lunare referitoare la activitatea de vanzari;

Activitatea se va desfasura in diferite zone ale tarii;

Beneficii

Training si dezvoltare profesionala continua.

Oportunitati de avansare in cadrul companiei.

Pachet salarial competitiv, inclusiv un sistem de comisioane si bonusuri.

Mediu de lucru prietenos si inovator.

Bonuri de masa

Panaitescu Adrian