Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Controlori calitate Constanta

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 3

    Societatea Tomini Trading S.R.L., cu o experienta vasta in colectarea și valorificarea deșeurilor de ambalaje din metale (oțel, aluminiu, fier vechi), angajeaza Operator Utilaje/Macaragiu in Portul Constanta. Cerinte: - Atesat ISCIR pentru automacarale sau autorizatie macaragiu categoria A, - Scoala profesionala sau curs de calificare, - Cunoasterea masinilor si instrumentelor. Activitatea se desfasoara in Dana 89.

  • 3

    Responsabilitati: Control marfuri receptie / livrare, incarcare / descarcare, vagoane / nave / barje entry level / operare stocuri in MS Word Excel Salariu la angajare: 1500 RON net + bonuri masa Se lucreaza in ture: 12-24/12-48 Cerinte: - Absolvent studii medii sau scoala profesionala - Limba engleza mediu - Operare calculator (Word + Excel) - Carnet conducere categoria B Rog trimiteti CV pe:

  • Salveaza cautarea