Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Operator Incarcator-descarcator

Specificatii
Numele companiei GlobeGround Romania
Tip job full time
Descriere

RESPONSABILITATI

Transporta pasagerii in conditii depline de siguranta de la terminal la avion si retur;
Incarcarea si/sau descarcarea manuala a incarcaturii - bagaje,posta cargo, respectiv:
- incarca - descarca incarcatura in/din aeronava
- sortarea bagaje, posta
Activitatea se desfasoara pe Aeroportul International Henri Coanda - Otopeni.
Venitul net 2100 - 2300 si este alcatuit din salariu + spor de week-end + spor operational, tichete de masa + suma fixa de transport.
Conditii bune de munca
Pregatire profesionala la locul de munca

CERINTE

Permis de conducere, categoria B, (C sau D constituie un avantaj);
Apt din punct de vedere psihologic si medical;
Experienta practica pe transport persoane autobuz constituie un avantaj;
Seriozitate, maturitate in reactii, exprimare corecta.
GlobeGround Romania este cel mai important agent de handling de pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii la sol complete unora dintre cele mai importante companii aeriene.

Va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae la adresa de e mail:

    Aplica acum cu MicroCV
    Alina

    Vezi toate anunturile