Trimite

Montator subansamble

Specificații
Numele companiei TRK Professional

Suntem in cautarea unui Montator Subansamble- ZONA DE ELECTRONICA, pentru compania Marquardt Group, unul dintre cei mai importanți experți în mecatronică din lume.

Persoana de contact: -Patricia
LOCATIE: SIBIU

PROGRAM:
In ture:
T1-> 06.30 14.45
T2-> 14.45 23.00
T3-> 23.00 06.30

Responsabilitati:

Pregatirea si ajustarea masinilor de lucru in serie;
Schimbarea dispozitivelor de lucru, a rolelor cu componente electronice conform reperului ce urmeaza a se produce;
Verificarea parametrilor de lucru;
Alimentarea continua a masinilor;
Vizarea productiei si a eventualelor defectiuni;
Corectarea defectiunilor aparute;
Verificarea complexitatii si caracterul pieselor impreuna cu departamentul asigurarea calitatii;
Documentarea reparatiilor si a rebuturilor;
Eliminarea dereglarilor aparute ulterior si stabilirea cauzelor in vederea eliminarii acestora;
Optimizarea proceselor.
Cunostinte minime de limba engleza

Cerinte:

Minim 10 clase;
Cunostinte de electronica sau experienta similara intr-o companie de productie echipamente electronice, reprezinta un avantaj;
Orientare spre calitate;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Abilitatea de a lucra sub presiune;
Abilitatea de a urmari si respecta termene;
Capacitatea de a munci intr-un sistem bine organizat si structurat;
Capacitatea de invatare si adaptare.

Ce oferim:

Pachet salarial: 2250 LEI NET+ tichete de masa 35 LEI ZI+ BONUS PREZENTA CALITATE PRODUCTIVITATE
Transport asigurat pe anumite rute
Traininguri de Specializare: Oportunitatea de a participa la cursuri și traininguri specializate care să vă îmbunătățească abilitățile și cunoștințele în domeniu.
Abonament medical la o clinica privata

Dacă ești gata să dăm startul carierei tale împreună, trimite-mi CV-ul tău pe adresade email:

Patricia TRK