Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori productie Brasov Prejmer

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    Companie multinationala din Parcul Industial Prejmer producatoare de cofrete metalice, angajeaza urgent Operatori CNC. CERINTE: -Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi; -Abilitatea de a urma instructiuni de lucru; -Atentie la detalii, rapiditate in munca; -Responsabilitate, flexibilitate. BENEFICII: -Pachet salarial motivant; -Bonuri de masa din prima zi de activitate; -Bonusuri de productie; -Transport asigurat gratuit din Brasov si imprejurimi (Sacele, Prejmer, Intorsura Buzaului, etc); Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: sau pe adresa de email:

  • 5

    Companie multinationala din Parcul Industial Prejmer producatoare de cofrete metalice, angajeaza urgent Operatori Productie. CERINTE: -Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi; -Abilitatea de a urma instructiuni de lucru; -Atentie la detalii, rapiditate in munca; - Responsabilitate, flexibilitate BENEFICII: -Pachet salarial motivant; -Bonuri de masa din prima zi de activitate; -Bonusuri de productie; -Transport asigurat gratuit din Brasov si imprejurimi (Sacele, Prejmer, Intorsura Buzaului, etc); Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: sau pe adresa de email:

  • 3

    Companie multinationala din Parcul Industrial Prejmer, isi mareste capacitatea de productie. Angajam ajustori. CERINTE: -Disponibilitatea de a lucra in schimburi; -Abilitatea de a urma instructiuni de lucru; -Atentie la detalii, rapiditate in munca; -Responsabilitate, flexibilitate. BENEFICII: -Pachet salarial motivant; -Prime de sarbatori; -Bonus de productie -Bonuri de masa; -Program de lucru de L-V 8h/zi; -Transport asigurat din Brasov si imprejurimi (Sacele, Prejmer, Intorsura Buzaului, Sfantu Gheorghe..etc); -Responsabilitate, flexibilitate. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefonul: sau pe adresa de email:

  • 21

    Angajam Operatori pentru Asambalare in Parcul Industrial Prejmer, conditii avantajose,mediu de lucru placut se ofera : transport ,bonusuri de productie si bonuri de masa .Pentru mai multe detalii sunati la Tel: 0731121041.

  • Compania DEWULF SRL angajeaza: SUDORI MIG-MAG Operatori CNC -Abkant Operatori CNC debitare laser Operator programare robot de sudura Opertori productie- nu necesita calificare Salar atractiv, mediu de munca placut . Se asigura transport + bonusuri lunare. Locatia : Parc industrial Prejmer, Jud Brasov Va asteptam cu mai multe detalii la nr de telefon

  • 2

    Descrierea postului: Operator Productie Cerintele postului: - Studii - minim 8 clase; - Disponibilitate pentru 3 schimburi; - Spirit de echipa; - Comunica si transmite informatiile referitoare la procesul de productie sefului ierarhic; - Seriozitate si indemanare; - V rific r a const nt c lit tii produs lor; - Completarea registrelor de lucru; - Cunostinte desen tehnic, constituie un avantaj. Beneficii: - pachet salarial motivant; - bonuri de masa - transport asigurat; - posibilitate de dezvoltare profesionala; - siguranta locului de munca - contract de munca pe durata nedeterminata - Prime anuale;

  • 2

    Loedige Machine SRL angajeaza 3 sudori MIG MAG la sediul sau din Parcul Industrial Prejmer. Candidatul ideal: -certificat de calificare profesionala corespunzator pozitiei ocupate -candidatii sa fie din zone limitrofe (pe o raza de 30-40 km). Beneficii: -salarizare motivanta cu bonus de performanta -transport asigurat pe o raza de 40 km, tichete de masa -masa in sistem catering -card servicii medicale -bonus anual Mai multe detalii se pot obtine la nr telefon :

  • Buna ziua, Cautam coleg pentru postul de operator productie. Se lucreaza schimbul 1, oferim salariu fix, bonuri de masa, transport asigurat. Suntem o spălătorie industriala de articole textile, din parcul industrial Prejmer. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa de email

  • Salveaza cautarea