Trimite
1

Angajam Sculer-matriter

Specificații
Numele companiei Sc Technical Die Casting SRL
Descriere

DESCRIEREA POSTULUI :

* Realizeaza activitati de reparare a matritelor si a pieselor mecanice din cadrul societatii ;

* Realizeaza activitati de curatare a matritelor ( asigurarea intretinerii preventive si curative a matritelor );

* Se asigura de pastrarea in buna stare a matritelor ;

CERINTE :

* Studii medii - tehnice;

* Experienta in reparea si sau fabricarea matritelor- minim 2 ani ;

* Autorizatie manipulare pod rulant - constituie avantaj ;

* Experienta intilizarea masinile de fabricare ( strung, freza, masina de rectificare );

* Bune cunostinte despre tehnologia de fabricare a pieselor mecanice si matritelor;

* Bune cunostinte de mecanica matritelor;

* Persoana cu o buna gandire practica si spirit tehnic;

* Indemanare si precizie;

* Deschidere si flexibilitate, disponibilitate sieriozitate.

BENEFICII oferite :

*Salariu atractiv;

*Tichete de masa (40 Ron zi lucrata);

*Prime de vacanta si sarbatori;

*Mediu de lucru bine organizat ;

*Acordare spor de vechime de 1% pentru fiecare an de vechime in firma;

*Decontare transport in limita unui buget lunar;

* Colectiv de muncă plăcut;

* Acordare zile concediu de odihna suplimentare, calculate în funcție de vechimea în firmă.

DESCRIEREA FIRMEI:

- Suntem o societate franceză de succes care activează în domeniul injecțiilor de mase plastice de peste 12 ani, aflată într-o continuă dezvoltare, cu o mare ascensiune atât pe plan intern, cât și extern.

Ne axam pe productia de instrumente medicale, pe productia de componente destinate industriei auto pentru mari producatori de autovehicule si nu numai.

Adresa noastra este urmatoarea: Bld. 12 Noiembrie nr, zona Calea Buziasului (Timisoara), vis-a-vis de fabrica Azur, în incinta Bega Tehnomet.

CRISTINA PALAGHIA