Trimite

Angajam STIVUITORISTI - Ploiesti - 2500-3000 lei NET

Specificații
Numele companiei CTP GROUP
Tip job full time
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 6-10
Disponibil imediat da

Esti o persoana energica si motivata, dispusa sa isi dezvolte competente de lucru in domeniul logisticii? Alatura-te echipei CTP Group!

Candidatul Ideal

Studii medii;
-Atestat ISCIR valabil (eliberat in Romania);
- Experienta de lucru cu stivuitoarele (lame frontale, laterale) si transpaleta electrica in mediu industrial sau depozite;
- Proactivitate, identificarea solutiilor si obtinerea de rezultate;
- Cunostinte PC la nivel mediu;
- Abilități bune de comunicare si lucru în echipă;
- Atenție distributiva.
- Disponibil pentru lucru în ture sau program de zi;
- Rapiditate și precizie în execuție.

Responsabilitati

- Desfasoara operațiuni de poziționare a mărfurilor, pe locații, pe sortimente, pe rafturi;
- Manipuleaza si depoziteaza produse finite si materii prime;
- Aprovizionează liniile de fabricație cu referințe si ambalaje corespunzătoare, utilizând stivuitorul sau transpaleta electrica;
- Verifica la preluarea schimbului existenta referințelor si ambalajelor necesare pentru aprovizionare liniilor de productie;
- Întretine si păstrează in buna stare de funcționare instalațiile de ridicat (motostivuitor);
- Pregătirea in vederea livrării către clienți a comenzilor de produse finite sau echipamente;

Beneficii:

- Salariu 2500-3000 lei NET (in functie de experienta)
- Tichete de masa 600 lei/luna (30 de lei/zi)
- Al 13-lea salariu
- Prime Paste si Craciun
- Asigurare privata de sanatate
- Transport asigurat
- Contract pe perioada nedeterminata

Oferim un plan de dezvoltare care sa te ajute in tranzitia catre rolul de sef de echipa, un mediu de lucru in continua evolutie!

CTP GROUP