Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori utilaje Constanta

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 1

    Societate comerciala cu sediul in Agigea, Dana Tehnica PL7 angajeaza personal pentru postul de macaragiu grupa A (utilaje tip SENNEBOGEN/ FUCHS) si personal cu calificare masinist terasamente (Caterpilar, Schapher, bobcat). Salariul net este de 2.100 lei plus tichete de masa de 20 lei , spor de noapte de 25% si spor de Weekend de 3%. Transportul este asigurat pe ruta Constanta-Agigea si retur.

  • 1

    Responsabilitati: - Responsabil de functionarea corespunzatoare a instalatiilor sanitate si de climatizare - Responsabil de intretinerea tuturor pieselor de mobilier, a decoratiunilor si a tamplariei - Tine evidenta cladirii, instalatiilor si echipamentelor din dotarea unitatii in vederea asigurarii intretinerii, reparatiilor curente si capitale. -Urmareste, propune, realizeaza, dispune masuri in vederea executarii corecte si la timp a lucrarilor aprobate, asigurand desfasurarea in cele mai bune conditii a activitatilor tuturor departamentelor din unitate din punct de vedere tehnic avand drept scop final satisfactia clientilor. Cerinte: Cunostinte: electrica, instalatii; Minim 2 ani de experienta intr-o pozitie similara; Abilitati si cunostinte tehnice; Persoana responsabila; Abilitati de relationare si comunicare; O persoana entuziasta si cu atitudine pozitiva; Permis de conducere categoria B

  • Cerinte: Cunostinte de baza electro-mecanice Limba Engleza la nivel conversational Permis de conducere categoria B Persoana pasionata de reparatii de orice natura Absolvent studii medii cu profil tehnic (electric/mechanic) Experienta in domeniul tehnic Spirit de observatie si bune abilitati de comunicare Responsabilitati: Participarea activa la buna functionare a aparatelor de entertainment dedicate copiilor. Executarea reparatiilor pentru aparate de tip vending machines dar si alte reparatii mecanice si electrice la nivel mediu. Beneficii: Salariu motivant Tichete cadou si diverse bonusuri Bonusuri in functie de performate Training-uri de perfectionare Teambuilding-uri Mediu placut

  • 2

    Va salut cu respect , sunt ceea ce tu căutai astăzi și dacă in viitorul apropiat noi vom lucra împreuna însemna ca viitorul nostru este legat de a construii beneficii comune , cv Dvs îl puteți depune și pe watap la nr meu de telefon

  • Angajam operator cu experienta , pentru masina debitat cu plasma , pentru Franta , posesor de autorizatie motostivuitorist.Varsta intre 30-50 ani,Se asigura salariu motivant,cazare,transport.Relatii la tel :

  • 1

    SC MOBI-KIDS SRL angajeaza operator masini cu comanda numerica cu/fara experienta. Program de lucr: Luni - Vineri 8-17 Salariu: 2000 lei Permis categoria B prezinta un avantaj. Orice fel de experienta este bine-venita sau dorinta de a lucra in domeniu.

  • 1

    Caut de lucru Calificare: Maistru electronist, Maistru telecomunicații electromecanic( energie electrica) Fost cadru militar Varsta 49 Permis cat B

  • Societate Comerciala, angajam Strugar! Salariu atractiv Relatii la telefon .

  • Salveaza cautarea