Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Dispeceri Timis

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 5

    Responsabilitatile postului: -Preluarea informatiilor despre comanda ; -Procesarea comenzi si transmiterea catre curierul disponibil ; -Tinerea evidentei curierilor respectiv comenzile lor ; - Confirmarea executarii comenzilor. Cerinte : -Persoana cu bune abilitati : de comunicare verbala directa si indirecta, de organizare, planificare si de lucru in echipa ; -Persoana dinamica, ambitioasa, care se implica si are simt de raspundere in ceea ce face ; -Limba engleza la un nivel mediu ; -Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office ; Program de lucru de Luni pana Vineri, interval de la 09:00 17:00. Contact de luni pana vineri, intre orele 09:00 si 17:00 la telefon sau email: eupalextransport@gmail. com

  • Cautam dispecer cu experienta,pentru flota 8+1.Conditii avantajoase.Tel.:

  • 8

    Societatea DUNCA EXPEDITII SA angajeaza cond auto cu minima experienta C+E sau FOST COND AUTO cu sau fara permis, pentru GARAJ ( exclusiv garaj ) . Nu este necesara cartela tahograf si atestate. Activitate : ajuta la miscarea camioanelor+remorca prin garaj, nu circula pe drumurile publice, dar necesita experienta minima de conducere ansamblu 40 tone. Pentru contact si info suplimentare : luni - vineri 09.30 - 16.30 / ana Zanfir

  • 2

    companie de transport cauta dispecer Candidatul ideal: - Persoană dinamică - Posedă cunostine avansate de limbă germana sau engleză (scris/vorbit). - Comunicativă. - Bun negociator. - Foarte bune abilităti de comunicare si relationare. - Atentie distributivă si capacitate de concentrare. - Prioritizează sarcinile și le duce la bun sfârșit. - Bune abilități de rezolvare a problemelor și în a lua decizii. - Cunoaște și utilizează pachetului Microsoft Office - nivel începător sau mediu. Descrierea jobului: - Organizarea si coordonarea activitătii de transporturi internationale de mărfuri. - Coordonarea masinilor si a soferilor. - Monitorizarea tuturor proceselor operationale. - Preluare comenzi transport. - Dezvoltă si consolidează relatiilor cu clientii si soferii. - Monitorizează evolutia curselor, activitatea soferilor si pozitionarea camioanelor. - colectiv de muncă tânăr si dinamic. - sansa de a se dezvolta pe plan professional. Beneficii: - Salariu format din parte fixă + parte variabilă; - Mediu de lucru plăcut; - Posibilitate de dezvoltare profesională.

  • 1

    Firma de transport cu casa de expeditii, angajam dispecer cu experienta pentru coordonare, intermediere, promovare si crestere portofoliu clienti. Salariu fix+ comision negociabil. Pentru mai multe informatii, sunati la nr de telefon afisat.

  • 2

    Angajez dispecer cu experienta ,in transportul international de marfuri generale. OFERIM Salariu motivant Cerem seriozitate. Detalii la telefon Email

  • Salveaza cautarea