Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Bucuresti Sector-4 Nivel de studii: Absolvent

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    Descrierea postului: - ambalarea in mod corespunzator a coletelor; - aranjarea produselor in depozit; - incarcarea si descarcarea produselor in/din masini; - inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa; - participa la diverse activitati in cadrul magazinului (curatenie, inventariere); - participa la receptia cantitativa a produselor care intra in magazin. Minim 20 de caractere Cerinte: - responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa; - fara cazier; - cu bune cunostinte de utilizare a calculatorului si internetului; - fara probleme de sanatate, conditie fizica buna; - permis de conducere; - varsta maxima 35 ani; - cadidatul ideal trebuie sa fie de sex masculin. Oferta (beneficii, bonusuri): - salariu atractiv + bonusuri de performanta; - carte de munca; - acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale; - program de lucru de luni - vineri, 09.00-17.30, cu pauza; - achizitii de produse la pret de furnizor; - locatie langa statia de metrou Piata Sudului.

  • 4

    Devino un agent imobiliar d succes! Alaturi d CAUTLOCUINTA.RO dai avantul carierei tale, si nu esti singur! Vei beneficia d intregul suport din partea agentiei si a retelei pentru a-ti atinge telurile, alaturi d cel mai d succes brand din imobiliare. Biroul nostru, CAUTLOCUINTA.RO, este in cautare d persoane care nu se mulțumesc cu puțin și care sunt pregătiți să cucerească piața imobiliară prin munca, perseverenta si determinare - cautam oameni cu sau fara experienta in imobiliare pentru a-i transforma in agenti imobiliari ultra-performanti - iar pentru asta este nevoie de dedicare si ambitie. Noi le avem. Poti spune acelasi lucru despre tine? Ce cautam in oameni: Dorinta d a se dezvolta profesional continuu si determinarea d a avea success, dar si d a depune efort in a-l obtine si a trece peste dificultati Bune abilitati d comunicare, socializare si prezentare. Prezentabil, ingrijit. Experienta anterioara in antreprenoriat si/sau vanzari reprezinta un avantaj. C vei f c : Prosp ctar si cuno ster continu pi t i. Asist r cli ntilor d - lungul intr gului proc s d tranz ction r imobili r . Promovar propri tatii si g sir celui m i potrivit client. Organiz re timpului si muncii, lucrul riguros cu un sistem d dministr re a bazei de cli nti (CRM) P str rea legaturii si a relatiei cu portofoliul de clienti. Dezvoltarea continua prin educatie atat cea oferita prin intermediul retelei CAUTLOCUINTA.RO, cat si autoeducatie, networking, lectura, seminarii, dar si prin experienta capatata pe teren, cu suportul echipei noastre. Vei incheia tranzactii si incasa comisioane consistente, proportionale cu munca depusa. Beneficiile pe care le ai in echipa noastra: Posibilitatea de a castiga venituri considerabile, mai mari decat un job cu salariu fix, direct proportionale cu determinarea si munca depusa. Educatie continua, riguroasa, eficienta si structurata - pentru rezultate maxime si palpabile - vei fi unul dintre cei mai bine pregatiti agenti imobiliari din tara, atat teoretic cat si practic, dar cel mai important dintre toate - in vederea obtinerii rezultatelor. O echipa mereu gata sa ofere tot suportul, mentoratul, indrumarea necesare, atat la inceputul carierei, cat si pe tot parcursul ei. Retea veti face parte dintr-o retea care lucreaza impreuna, local si international. Recunoasterea profesionala cu cat devii mai recunoscut, apreciat si recomandat pentru munca pe care o depui, cu atat nivelul de castiguri creste. Suportul echipelor noastre de specialisti din diverse domenii. Un mediu de lucru modern, placut, dinamic. Lucram doar prin intermediul contractului de colaborare, iar remuneratia consta in comisionul incasat in urma tranzactiilor efectuate.

  • 9

    Angajam urgent persoana cu abilitati de negociere, comunicari si vanzari directe pentru postul de reprezentant vanzari. Pentru programari interviu sunati la numarul afisat. 0738796007

  • 26

    Angajam personal pentru postul de agent vanzari ,distribuitor cu sau fara experienta.Mai multe detalii la interviu. tel 0765 245 058

  • 15

    Companie internationala , recruteaza 10 consilieri in domeniul vanzarilor cu/ fara experienta , oferim training ,mediu de lucru placut,salariu motivant. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la numarul de telefon : 0738796007

  • Distributie. Vânzări.Agent comercial cu masina firma .Distribuitor Curier.auto....

  • 4

    Gradinita particulara din sector 4 angajaza colega cu studii in pedagogie pentru postul de educator. Studiile în domeniu reprezinta o cerinta obligatorie, minim liceul pedagogic. Ne dorim o persoana calda și căreia sa ii placa lucrul cu copiii, sa le ofere afecțiune și toata atenția de care au nevoie. Oferim un mediu de lucru placut, conditii avantajoase, masa calda, acces la cursuri de formare continua, angajament pentru lunga durata. Mai multe detalii le veti afla in cadrul interviului. Asteptam cu nerăbdare CV-ul dvs!

  • doresc angajare sofer categ B

  • 3

    Cautam Inginer ofertare care sa întocmească și sa gestioneze propunerile financiare conform specificațiilor, pentru execuția lucrărilor de construcții civile ( SEAP ). Cerințe: - realizarea de oferte financiare pentru licitații publice pe lucrări de construcții civile - cunoașterea de softuri: InterSoft sau WinDev - întocmire Grafic Gantt si alocarea de resurse - decontare - studii superioare cu profil tehnic ( construcții civile ) Beneficii: Pachet salarial competitiv, Asigurare medicala privata, Laptop, Telefon apeluri și date nelimitate, Integrarea într-un mediu plăcut și confortabil.

  • 1

    Cautam Inginer Tehnolog pentru productia de incaltaminte, care sa indeplineasca urmatoarele criterii: - Absolvent studii superioare de profil - Experienta minim 4-5 ani post similar (tehnolog incaltaminte) - Cunostinte de limba italiana reprezinta un avantaj - Cunostinte operare PC: Ms Office, internet - Bune abilitati de comunicare, organizare si de solutionare a problemelor Ce iti oferim? - Salariu de baza atractiv - Bonuri de masa - Decontare transport - Asigurare medicala - Oferta cazare pentru relocare - 25 zile de concediu de odihna / an Programul de lucru este de Luni pana Vineri, in intervalul . Telefon:

  • Salveaza cautarea