Trimite
13

Angajam Consilier vanzari/Asistent manager

Specificații
Numele companiei Galactic Company
Descriere

CANDIDATUL IDEAL

- studii superioare;

- spirit tehnic (cunostintele ingineresti in domeniul constructiilor constituie un avantaj);

- atentie la detalii si rezistenta la stres;

- abilitati de comunicare si negociere;

- amabilitate fata de clienti si colegi;

- spirit de echipa, atitudine proactiva si flexibilitate;

- capacitate de organizare si dinamism;

- nivel avansat de cunoastere a pachetului Microsoft Office ( in special Excell);

- cunostinte avansate de navigare pe internet;

- minima experienta de contabilitate primara;

- capacitate de analiza si sinteza a informatiilor in vederea intocmirii unor situatii, analize

sau oferte;

- cunostinte de limba engleza;

- dorinta de a invata constant lucruri noi;

- dorinta de a lucra pe acest post cel putin trei ani (de preferat mai mult);

- o persoana persuasiva, cu orientare spre rezolvarea problemelor, viteza de reactie, capacitate

de a relationa cu usurinta ,

fluenta in comunicare si rezistenta la stres.

DESCRIERE JOB

RESPONSABILITATI:

- urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica;

- promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei in zona desemnata;

- mentinerea si dezvoltarea parteneriatului multiservicii cu clientii;

- negocierea si supervizarea contractelor in derulare;

- urmarirea incasarilor si platilor serviciilor efectuate;

- sprijinirea conducerii pentru atingerea obiectivelor;

BENEFICII:

- stabilitate;

- pachet financiar motivant;

- asistenta profesionala pe parcursul activitatii;

- posibilitatea dezvoltarii personale;