Trimite
14

Angajam Front Desk

Specificații
Numele companiei Tehno Denta / Smile Vision

Clinica Stomatologică Smile Vision, Timisoara, Piata 700, este in cautarea unei colege pe partea de front desk si administrativ cu foarte bune abilități de organizare și comunicare:
Candidatul ideal:
ambițioasă cu bune abilități de comunicare și interacțiunea cu oamenii.
descurcareață, organizată și eficientă in a gestiona și finaliza taskuri diferite.
contabilitate primară ( să stie ce presupune a gestiona casa, registru de casa, facturi, POS)
dornică să invete lucruri noi, să creasca pe o pozitie de management operational
foarte bune abilități utilizare PC, Microsoft Office - Excel, Work, Google Drive, Sheets, Docs, E-mail Google, Thunderbird
program flexibil dimineata, dupamasa
limba engleza - avansat
Responsabilități FRONT DESK:
-întampină pacientii care sosesc in clinică și ii îndrumă către sala de așteptare, respectiv cabinetul medical unde va avea loc consultația;
consilează pacienții în legatură cu informațiile care sunt necesare să le completeze
programează sau reprogramează pacienții la diferite consultații investigații;
urmăreste pacienții pentru intervenții
preia apelurile telefonice în mod eficient și profesional;
înregistrează, monitorizeaza informatiile în sistemul operațional intern;
claseaza si arhiveaza rezultatele, fisele sau dosarele medicale si cererile pacientilor;
asigură comunicarea prin: email, telefoniic, atât intern cât si extern;
încasează contravaloarea serviciilor medicale cash card și facturează pacienții
eliberează asigurari, scrisori medicale, adeverințe
trimitere comenzi tehnicieni comisioane receptie comenzi retururi
verificare emailuri +raspuns email pacienți
Responsabilități ASISTENT MANAGER:
Coordonarea și supervizarea diferitelor proiecte ce se desfasoara in clinică alături de General Manager
Realizeaza plata facturilor
Deschiderea de a se implica in proiecte ce tin de comunicarea cu diferiti medici si comunicarea cu ei.
Avantajele pe care le ai in cadrul clinicii:
- Clinică nouă modernă folosind ultimele tehnologii
- Echipă stabilă cu multă experiență în cadrul căreia te poti dezvolta si avansa.
- Program de lucru in ture 8:30-16:30 12:
Sâmbăta -o data pe luna (platita 200%)

SMILE VISION