Trimite

Secretară, Recepționeră

Specificații
Numele companiei YourJob
Tip job part time
Descriere

Locație: București

Despre Noi:
YOURJOB recrutează pentru o clinică medicală de renume.
Căutăm o Secretară Recepționeră cu cel puțin 1 an de experiență pentru a se alătura tinerei echipe din București.

Responsabilități:
- contacte telefonice;
- gestionarea corespondenței și a documentelor: primire, transmitere, înregistrare, repartizare, arhivare;
- elaborarea și redactarea documentelor si rapoartelor solicitate;
- administrarea și verificarea contractelor cu clienții, a facturilor de la furnizori;
- asigurarea transmiterii documentelor coletelor prin posta, curier, fax, Email;
- menținerea relației cu furnizorii de servicii;
- menținerea necesarului de consumabile;
- suportul administrativ pentru celelalte departamente;
- program de lucru, 8h zi.

Cerințe:
- studii medii sau superioare finalizate;
- experiență minim 1 an pe un post similar;
- cunoștințe operare PC în aplicații de tip Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
- claritate si coerență în exprimarea scrisă si verbală;
- cunoștințe limbă engleză nivel conversațional;
- atenție distributivă, gândire ordonată, atentă la detalii;
- abilități de comunicare foarte bune, negociere, planificare;
- simt de răspundere dezvoltat, atitudine pozitiva si spirit de echipa;
- persoană activă, implicată, orientată spre rezultate;
- persoană cu dorință de muncă, dinamică, foarte organizată, serioasă;
- confidențialitate, empatie;

Beneficii:
Mediu de lucru stimulativ și colaborativ.
Pachet salarial competitiv în funcție de experiență.

Cum Aplici:
Dacă te consideri o persoană energică, responsabilă, atentă la detalii și cu zâmbetul mereu pe buze, atunci te așteptăm să faci parte dintr-o echipă tânără, energică si entuziastă.
Te invităm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail
Vom lua în considerare aplicațiile pe măsură ce le primim, deci te încurajăm să aplici cât mai curând posibil.

YourJob Office