Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agenti - consultanti vanzari Ilfov Bragadiru

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: Identificarea de noi clienti si oportunitati de crestere a business-ului Mentinerea si dezvoltarea de noi parteneriate de business Monitorizarea stocurilor si a livrarilor la detailisti Actualizarea bazei de date de vanzari Monitorizarea evenimentelor din zona alocata Cerinte: Cunostinte teoretice si practice de vanzari Experienta in vanzari in domeniul constructiilor (constituie avantaj) Bune abilitati de comunicare si de negociere Spirit de echipa Studii medii (studiile universitare constituie un avantaj) Cunostinte de limba engleza – nivel mediu Abilitati de operare pe computer (Word, Excel) Permis de conducere (cat. B) Beneficii : Compania asigura un pachet foarte atractiv de compensatii si beneficii similar cu cel oferit de jucatorii reprezentativi din piata de profil. DESCRIEREA COMPANIEI: SIM-MAT CONSTRUZIONI este o companie românească specializată pe piața echipamentelor pentru constructii, cu o echipă de oameni tineri, entuziaști și eficienți cu o experiență de piață. Oferta de produse se modelează şi se îmbunătăţeste an de an, pe măsură ce piaţa şi nevoile clienţilor noştri cresc, iar inovaţia îşi face simţită prezenţa în domeniu.

  • Angajez vanzatoare , munca birou! Oferim training gratuit. Punct de lucru:Bragadiru Domiciul in zona:Bragadiru, Clinceni,Domnesti, Cornetu

  • Consultant Credit Ce cautam la tine? Pentru a deveni un Consultant de Creditе este suficient să fiți comunicativi și ambițioși, indiferent de varsta, sex, studii sau experiență. Ce va trebui sa faci ? Oferă consultanță clienților în alegerea celui mai potrivit tip de credit; Responsabili pentru colectarea ratelor la creditele acordate; Informează permanent clienții despre promoțiile curente, produse și servicii noi. Ce iti oferim? poti sa castigi, in functie de efortul depus, un venit suplimentar de 500 de RON sau un venit intreg de pana la 4000 de RON in fiecare luna, sau chiar mai mult – totul depinde de tine iti faci singur programul de lucrubeneficiezi de credite in conditii exclusive, avantajoase participi la programul de training in vanzari te poți dezvolta profesional in cadrul companiei esti ajutat sa iti formezi un portofoliu de clienti, care sa iti aduca castiguri

  • Societate comerciala de distributie medicamente si produse de uz veterinar, cu sediul in oras Bragadiru, jud.Ilfov angajeaza cu contract de munca, full-time, urmatoarele categorii de personal: - Operator vanzari prin telefon - Sofer - Specialist marketing

  • Salveaza cautarea